{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تهیه کننده سریال «سنجرخان» خبر از آغاز تصویربرداری این سریال در سال ۹۸ داد.

یک سریال تاریخی دیگر با بازی بازیگران مشهور
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

«سعید جلالی» تهیه کننده سریال «سنجرخان»، گفت: نگارش این سریال به پایان رسیده است و این روزها منتظر اعلام بودجه برای تولید این سریال هستیم.

وی ادامه داد: لوکیشن‌هایمان تقریبا آماده هستند و  با شروع سال ۹۸ تصویربرداری این سریال در کردستان آغاز خواهد شد.

این تهیه کننده با اشاره به حضور بازیگران چهره در این سریال بیان داشت: به بازیگران نقش‌های اصلی‌مان فکر کردیم اما هنوز به صورت نهایی با آنها قرارداد نبسته‌ایم. در تولید این سریال هم بازیگران شناخته شده داریم و هم بازیگران بومی و بازیگرانی که قرار است در نقش‌های اصلی این سریال حضور داشته باشند، از میان بازیگران چهره و شناخته شده و همچنین غیرچهره هستند، یعنی در اصل تلفیقی از بازیگران را در این سریال خواهیم داشت. 

به گزارش فارس، سنجرخان اصالتا اهل سنندج بوده است و اتفاق‌های مهم زمان او در کردستان رخ داد،  به همین دلیل لوکیشن اصلی این سریال در کردستان خواهد بود. کردستان از لحاظ بناهای تاریخی ظرفیت‌های خوبی دارد و عمارت‌هایی که اغلب شخصیت‌های داستان در آن زندگی می‌کنند هنوز محفوظ مانده و با ترمیم برخی از عمارت‌ها می‌توان از آنها استفاده کرد. اما از آنجایی که خانه شخصیت اصلی این داستان در حال حاضر در دسترس نیست، گروه تولید مشغول رایزنی‌هایی برای ساخت و یا استفاده از عمارت‌های موجود هستند چراکه تا حد امکان قصد ندارند به خارج از کردستان و حتی شهرک سینمایی بروند.

به گزارش فارس، پیش از این ضیاالدین دری کارگردان و نویسنده سریال‌های کلاه پهلوی و کیف انگلیسی، متن‌های سریال «سنجرخان» را به طور کامل و در ۲۶ قسمت نوشته بود، اما پس از مرگ این کارگردان فقید، تهیه کننده سریال را به کارگردان دیگری واگذار کرد.  سریال «سنجرخان» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی سعید جلالی در مرحله پیش تولید قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون