{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

برادر و مدیر برنامه‌ مجید خراطها خواننده‌ پاپ کشورمان اعلام کرد که وضعیت بینایی برادرش دیگر هیچگاه به حالت اول خود باز نمی‌گردد.

بینایی مجید خراطها به حالت اول بر نمی‌گردد

چند هفته است که مجید خراطها خواننده‌ پاپ کشورمان دچار کم‌سویی و سوزش چشم شده است. آنقدر چشمش کم سو شد که فقط یک متر جلو‌تر از خود را می‌دید. حالا با طول درمان دو هفته‌ای که پزشک در نظر گرفته و همچنین مصرف دارو، کمی سوی چشم راست این خواننده بهتر شده است، اما طبق اعلام پزشک بینایی خراطها هیچگاه به حالت اول باز نمی‌گردد.

سعید خراطها برادر و مدیر برنامه‌ این هنرمند  به خبرنگار موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بینایی چشم راست برادرم رو به بهبود است؛ اما هنوز بینایی چشم چپ وضعیت مناسبی ندارد. آنطور که پزشکان علت یابی کرده اند، التهاب عصب بینایی سبب بروز این مشکل برای مجید شده است.

وی با اشاره به امکان برگشتن بینایی خراطها به حالت اولیه بیان کرد: ما به شهر‌های قم، شیراز و چند شهر دیگر برای درمان سفر کرده‌ایم. متاسفانه به ما اطلاع دادند که دیگر بینایی مجید به صورت کامل بر نمی‌گردد.

مدیر برنامه مجید خراطها ادامه داد: ما انواع و اقسام شیوه‌های درمانی را برای بهبود برادرم امتحان کردیم. از طب سنتی گرفته تا انرژی درمانی و طب سوزنی؛ هر دارویی که لازم بود خریداری کردیم که اوضاع برادرم بهتر شود.

سعید خراطها در خصوص وضعیت بیمه‌ این خواننده گفت: دوست ندارم به خاطر برادرم از بیمه هنرمندان صحبت کنم، اما به طور کل هنرمندان کشور بیمه‌ای مناسب ندارند. بیمه هنرمندان، عملاً یک بیمه‌ صوری و بدون کاربرد است. هیچ برنامه‌ درمانی در این بیمه وجود ندارد که برای هنرمندان قابل استفاده باشد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها