{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

برنامه «ثریا» که چهارشنبه ها از شبکه اول پخش می شود، به دلیل رویکردی که این برنامه و دست اندرکاران آن دارند، در این مدت درگیر حواشی شده است

سانسور انتقاد مجری برنامه «ثریا»!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

برنامه «ثریا» که چهارشنبه ها از شبکه اول پخش می شود، به دلیل رویکردی که این برنامه و دست اندرکاران آن دارند، در این مدت درگیر حواشی شده است. از جمله توقف و تعطیلی برنامه در مقطعی از پخش که اتفاقا محسن مقصودی تهیه کننده آن در گفت و گو با یکی از خبرگزاری ها در این باره عنوان کرده بود:«مسؤولان حاضر نیستند در برنامه‌های دو طرفه شرکت کنند؛ بنابراین مجری مجبور می‌شود سوالات کارشناسی را بپرسد که در نهایت به مسؤولان برمی‌خورد و این باعث می‌شود که‌ برنامه‌ها تعطیل شوند».

در اختتامیه جشنواره عمار که مراسم به صورت زنده از شبکه شما پخش می شد، تهیه کننده برنامه روی سن آمد و انتقاداتی نسبت به صداوسیما و مسوولان داشت که یکباره و بی هیچ توضیح و مقدمه ای بخش هایی از صحبت های این مجری سانسور شده و پخش زنده مراسم قطع شده و دوربین وارد استودیو شد و پس از پایان انتقادات مجری بار دیگر ادامه مراسم روی آنتن رفت! جالب اینکه چنین اتفاقی از نگاه نقادانه و هوشمند رسانه ها پنهان نماند و به سرعت این ویدئو در فضای مجازی توسط کاربران به اشتراک گذاشته شد. آن هم در شرایطی که شبکه شما جزو شبکه های سراسری محسوب نمی شود و به نسبت شبکه های سراسری مخاطبان کمتری دارد. از این رو مدیران رسانه ملی و افرادی که در چنین مواقعی تصمیم گیرنده هستند، باید در چنین مواقعی دقت نظر بیشتری داشته باشند تا کمتر سوژه کاربران در فضای مجازی شوند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون