{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رامبد جوان کارگردان فیلم سینمایی «قانون مورفی» در اکران مردمی این فیلم گفت: شنیده‌ام که گفته‌اند قانون مورفی برای بچه‌ها خوب نیست، معتقدم این فیلم برای بچه‌ها مناسب است و می‌توانند کنار خانواده این فیلم را تماشا کنند.

«قانون مورفی» برای کودکان مناسب است؟ + پاسخ رامبد جوان
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

فیلم سینمایی «قانون مورفی» روز گذشته (جمعه ۲۱ دی) در ۷ سانس مردمی با حضور رامبدجوان، آناهیتا درگاهی و با همراهی اشکان خطیبی در پردیس کورش برگزار شد. در این اکران مردمی نزدیک به ۲۰۰۰ نفر با مهمانان فیلم دیدار کردند.

رامبد جوان در این مراسم گفت: حمایت‌کردن از فیلم به سینما رفتن و تماشای فیلم‌ها روی پرده سینماست. وقتی در سالن مشغول تماشای فیلم هستید با گوشی‌تان همراه نشوید.

کارگردان «قانون مورفی» مدعی شد: ساختن این فیلم کار سختی بود و بسیار اعتقاد دارم از نظر فنی یا تکنیکالی فیلم بسیار استانداردی ساخته‌ایم‌.

رامبد جوان در پایان گفت: شنیده‌ام که گفته‌اند قانون مورفی برای بچه‌ها خوب نیست، معتقدم این فیلم برای بچه‌ها مناسب است و می‌توانند کنار خانواده این فیلم را تماشا کنند. فراموش نکنیم بچه‌های این دهه بسیار جلوتر از زمان هستند و همین‌طور قانون مورفی طنز درست و استانداردی دارد.

او در سانس ساعت ۱۶ تولد همسرش نگارجواهریان را به شیوه‌ای متفاوت تبریک گفت.

اشکان خطیبی هم بعد از پرسیدن این‌جمله که چه کسانی فیلم را دوست نداشتند، درحالی که آستین‌هایش را بالا می‌زد، به شوخی گفت: از تمام کسانی که فیلم را دوست نداشته‌اند دعوت می‌کنم به بیرون از سالن بیایند تا نظرشان را عوض کنیم! 

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون