{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کیومرث پوراحمد در نشست خبری فیلم «تیغ و ترمه» جوانان را خطاب قرار داد و وجود آن‌ها را باعث بهبود شرایط دانست.

پژمان بازغی: «تیغ و ترمه» بهترین اثر کیومرث پوراحمد است
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

کیومرث پوراحمد و عوامل فیلم «تیغ و ترمه» در نشست خبری پس از نمایش فیلم در سی‌وهفتمین دوره جشنواره فیلم فجر حاضر شدند. دیبا زاهدی، پژمان بازغی، لاله اسکندری و هومن برق‌نورد نقش‌های اصلی «تیغ و ترمه» را بازی می‌کنند که یک درام ملتهب اجتماعی زنانه است.

امید پوراحمد به جوانان برای بهبود اوضاع

پوراحمد در نشست خبری این فیلم گریزی به اوضاع جامعه زد و گفت: «وضعیت جامعه این روزها بسیار آشفته است، در چنین شرایطی تنها روزآمدی و روحیه پرشور جوانان است که می تواند اوضاع را تا حدودی بهبود ببخشد، جوانانی که این روزها در تمام عرصه های هنری و همچنین روزنامه نگاری فعال هستند، جوانان عزیز بتازید که خوب می تازید.»

یکی از بهترین کارهای پوراحمد

پژمان بازغی باور دارد که «تیغ و ترمه» از بهترین کارهای کارنامه هنری کیومرث پوراحمد است. او در این باره می‌گوید: «این فیلم جزء یکی از بهترین کارهای آقای پوراحمد است زیرا که فضای جامعه را ترسیم کرده و ما نمی‌توانیم واقعیت های جامعه را انکار کنیم.من به عنوان بازیگر موظفم نقش های مختلف را تجربه کنم و ابایی ندارم. این یکی از بی نظیرترین کارهایی است که در ۲۶ سال فعالیت هنری خود ایفا کرده‌ام.»

غفلت از آهنگسازی خوب فردین خلعتبری

کیومرث پوراحمد در بخش دیگری از این نشست به آهنگسازی کار پرداخت و درباره آن گفت:‌ «فردین خلعتبری یکی از بهترین آهنگسازی‌های خود را در این فیلم داشت و از او ممنونم، من بارها اعلام کردم که موسیقی فیلم اتوبوس شب یکی از بهترین‌های سینمای ایران است که کسی به آن توجه نکرد، حتی اسفندیار منفردزاده فیلم را در سوئد دید و وقتی درباره کیفیت موسیقی از او پرسیدند متوجه موسیقی متن آن نشده بود و گفته بود مگر موسیقی داشت.»

شفاف‌سازی درباره سرمایه ساخت فیلم

علی قائم‌مقامی تهیه‌کننده اثر درباره بودجه ساخت فیلم روشنگری کرد و گفت: «بودجه این فیلم شخصی است و هیچ دریافتی از فارابی و ... نداشتیم، ۶۰ درصد از من و مابقی از آقای پوراحمد و دوستشان است.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون