{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کنسرت جدید کاکوبند با اجرای قطعات آلبوم دوم این گروه که از صبح امروز منتشر شد، در تاریخ پنجشنبه ۹ اسفند برگزار خواهد شد.

آلبوم دوم کاکوبند رسید
بیشتر بخوانید

دومین آلبوم رسمی "کاکوبند" به نام "دنیای نو" از صبح امروز در سراسر کشور منتشر شد.

اعضای این گروه در روز انتشار آلبوم جدیدشان خطاب به مخاطبان این سبک موسیقی و دوستدارانشان نوشته اند: "ما همه در دنیای قلب‌هایمان با هم برابریم و به هم نیازمند. و ما در اندیشه و آرزوی جهانی نو هستیم. جهانیکه در آن سنگ‌های تنها و کوچک بیابان محترم‌اند. جهانی که در آن صدای قلب‌ها شنیده می‌شود. جهانی که در آن تنی در بند نیست. دلی آزرده نیست. طبیعت افسرده نیست. امروز روی درختان را بوسیدم. مه را در آغوش کشیدم و در خاک خوابیدم. به امید جهانی نو، آری... به امید آن روز."

این آلبوم در هفت قطعه به نام‌های: "طغیان"، "دنیای نو"، "بیابانی"، "وانیا"، "عشق"، "رویای فردا" و "دعوت" منتشر شده است.

کاکوبند در این آلبوم از "نیما صرافی‌مهر" به عنوان آهنگساز، تنظیم‌کننده، میکس و مسترینگ، "امیر علیزاده" (مشاور تنظیم، آهنگسازی، طراحی ریتم و صدا) و "پویا صرافی‌مهر" (ملودی ساز و مشاور در آهنگسازی و تنظیم) برای فرایند تولید "دنیای نو" بهره برده است و خوانش آوای این قطعات هم به عهده نیما و پویا صرافی‌مهر بوده است.

کنسرت "کاکوبند" پس از مدت‌ها دوری از صحنه با شمایل جدید و اجرای قطعات آلبوم جدیدشان پنجشنبه ۹ اسفند در سالن وزارت کشور برگزار خواهد شد و بلیت فروشی آن نیز در سایت TIK8 آغاز شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون