{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دبیر پنجمین جشنواره جام جم اعلام کرد داوری مردمی در زمینه‌های نمایشی، برنامه برتر، ترکیبی، مجری و بازیگران مرد و زن انجام می‌شود.

چطور مردم به برنامه‌های تلویزیون رأی بدهند؟
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

احمدی افزادی دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی «جام جم» صبح امروز (سه شنبه ۱۶ بهمن) با حضور در برنامه «حالا خورشید» درباره این جشنواره نکاتی را بیان کرد.

افزادی دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم با اشاره به اینکه مردم، حرفه ای‌ترین داوران برنامه‌های مختلف تلویزیونی هستند، بیان کرد: مردم از طریق کد دستوری #۲۲۲*۳* وارد یک اپلیکیشن می‌شوند و از طریق کد دستوری #۹۰۰*۳* در بخش آرای مردمی جشنواره می‌توانند مشارکت کنند و برنامه منتخب خود را انتخاب کنند.

احمدی افزادی بیان کرد: انتخاب مردمی در برنامه «خیابان جام جم» ساعت ۱۹ از شبکه پنج سیما، ساعت ۲۰ از شبکه آموزش، ساعت ۲۴ از شبکه یک سیما و روز بعد ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما پخش می‌شود و مردم از طریق کد‌های دستوری که در این برنامه اعلام می‌شود، می‌توانند برنامه‌های منتخب خود را انتخاب کنند.

دبیر پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم افزود: تلویزیون در ساختار‌های مختلف تولیدات متنوعی دارد و جشنواره‌هایی از این دست مانند ویترینی، بهترین‌های سیما در طول یک سال را به مخاطبان معرفی می‌کنند.

وی در ادامه گفت: جشنواره امسال با تنوع کمیسیون‌ها بخش‌های نمایشی، مسابقات، مستند، پویانمایی، آگهی‌ها و تبلیغات تلویزیونی، دوبلاژ و آماده سازی، فضای مجازی و بازار تلویزیونی را شامل می‌شود و مجموع این‌ها در کنار کمیسیون انتخاب مردمی، امسال این نوید را می‌دهد تا تلویزیون نمره بهتری از مردم بگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون