{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

زمین پرداز گفت: با خواندن دو صفحه از فیلمنامه، ترسیدم که در این فیلم بازی کنم، اما به دلیل ارزشمند بودن اثر، بازی کردم.

بازیگر «لاتاری»: از بازی در «دیدن این فیلم جرم است» می‌ترسیدم!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 مهدی زمین پرداز بازیگر نقش اصلی فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است»، نقش امیر را در فیلم بازی می‌کند. پسر جوانی که همسر حامله‌اش به جرم چادر سر کردن از یک تبعه انگلیس کتک می‌خورد و فرزندش را از دست می‌دهد. امیر که فرمانده یکی از پایگاه‌های بسیج است، مرد را برای ارجاع به مراکز قضایی محبوس می‌کند، اما با اتفاقات عجیبی مواجه می‌شود.

زمین پرداز درباره این نقش و نقش آفرینی در فیلم‌هایی با مضامین مشابه گفت: برای بازی شخصیت امیر در بعضی اوقات با رضا زهتابچیان کارگردان کار، بحث و حتی جدل داشتیم چرا که ایفای نقش امیر کار سخت و پر مشقتی بود.

وی درباره ریسک بازی در این فیلم جنجالی و سیاسی بیان کرد: من چندبار شنیدم که چند بازیگر نپذیرفتند تا در این فیلم بازی کنند. وقتی دو صفحه اول فیلمنامه را خواندم، ترس وجودم را گرفت. هر چه جلو رفتم، ترسم بیشتر شد، اما به دلیل قوی بودن فیلمنامه پس از پایان خواندن به این نتیجه رسیدم که اثر بسیار ارزشمند است و می‌توانم در آن بازی کنم.

وی با بیان اینکه برای اولین بار فیلم را در جشنواره دیدم، گفت: این موضوع کمک کرد تا بازخورد‌ها را دریافت کنم. خدارا شکر تا کنون پنج بار این فیلم را در کنار مردم دیدم و بازخورد‌های خوبی دریافت کرده ام.

زمین پرداز با اشاره به کارنامه کاری خود و نزدیک بودن نقش‌های مختلفی که بازی کرده است، بیان کرد: من فکر می‌کنم که نقش‌هایم در فیلم‌های گوناگون شبیه هم نیستند. هنگامی که این فیلمنامه را می‌خواندم، دو انتخاب دیگر هم روی میز داشتم که آن‌ها را کنار گذاشتم. اینجا نقش مثبت داشتم، اما در «لاتاری» منفی بودم. مسعود «ماجرای نیمروز» با امیر «دیدن این فیلم جرم است» فرق دارد و تلاشم می‌کنم متفاوت بازی کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون