{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حمیدرضا پگاه گفت: صرفا به دنبال فیلم‌های سیاسی نیستم بلکه نقشی را بازی می‌کنم که از نظرم در جایگاه درست و استانداردی باشد.

آقای بازیگر: دنبال فیلم‌های سیاسی نیستم
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 یکی از بازیگران فیلم سیاسی «دیدن این فیلم جرم است» حمیدرضا پگاه بود. پگاه در فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» که اثری سیاسی بود هم ایفای نقش کرده بود. در دو فیلم مذکور پگاه نقش انسان خیانتکار به وطن و مسئولی وطن فروش را بازی کرده بود.

حمیدرضا پگاه بازیگر سینما و تلویزیون گفت: من بازیگر هستم و تمایلم به حرفه بازیگری است. من حتما همگرایی یا واگرایی با مضمون فیلم ندارم و صرفا به دنبال فیلم‌های سیاسی نیستم بلکه نقشی را بازی می‌کنم که از نظرم در جایگاه درست و استانداردی باشد.

بازیگر «دیدن این فیلم جرم است» در خصوص توجه به مضامین فیلمنامه بیان کرد: من با چندین کارگردان همکاری کردم. این همکاری با پروژ‌ه های مختلف به معنای تایید یا رد همه آن‌ها نیست چرا که نمی‌شود با هر کارگردان یا نویسنده همگام و همراه باشم. در هنگام انتخاب فیلم، تمرکز اصلی من روی فیلمنامه است، نه جزئیات مضامین.

پگاه درباره چگونگی ایفای نقش در فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» اظهار کرد: مثل بقیه نقش‌ها عوامل مختلفی برای نتیجه بخش بودن کاراکتر کمک کرد. اول از همه فیلمنامه، سپس کمک‌های بجا و خوب کارگردان باعث شد بتوانم ایفای نقش کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون