{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تصویربرداری سریال نوروزی «مُر قانون» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و علیرضا نجف‌زاده در بیمارستانی واقع در تهران ادامه دارد.

ساخت سریال نوروز ادامه دارد +عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

مهران مهام (تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «مُر قانون») از حضور بازیگران جدید در این مجموعه خبر داد و گفت: به تازگی سپند امیرسلیمانی به جمع بازیگران این مجموعه تلویزیونی اضافه شده و تصویربرداری «مُر قانون» در تهران ادامه دارد.

وی افزود: تصویربرداری این مجموعه این روز‌ها در بیمارستانی واقع در تهران انجام می‌شود و تا اواخر این هفته ادامه خواهد داشت و به صورت همزمان تدوین آن نیز در حال انجام است.

این تهیه‌کننده در ادامه گفت: فیلمنامه «مُر قانون» همزمان با تصویربرداری توسط امیرعباس پیام و مهدی روشن‌روان در حال نگارش است و طی روز‌های آینده بازیگران دیگری نیز به جمع بازیگران این مجموعه تلویزیونی اضافه خواهد شد.

مهران مهام تهیه‌کننده این سریال درباره محتوای سریال «مُرّ قانون» توضیح داد: سریال «مُرّ قانون» در فضایی مفرح با موقعیت‌هایی کمدی با بازی مرجانه گلچین، هدایت هاشمی، مهران غفوریان، یوسف تیموری، ناهید مسلمی، شیدا خلیق، مهشید ناصری، دلسا ملکی، مهران رجبی، کریم قربانی و … برای نوروز سال آتی و آنتن شبکه سه تولید می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون