{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بهرام رادان درباره بازی در فیلم "سونامی" گفت: دوست داشتم زمان بیشتری به تمرین اختصاص می‌دادم چون رویای بازی در فیلم ورزشی را سالهاست با خودم دارم.

حذف یک سکانس جنجالی از بهرام رادان
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

فیلم سونامی امروز برای اصحاب رسانه به نمایش درآمد و عوامل فیلم در نشست نقد و بررسی آن به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، میلاد صدرعاملی(کارگردان) درخصوص انتخاب رادان به عنوان یکی از بازیگران نقش اول گفت: از همان ابتدا رادان گزینه ما بود و وقتی فیلمنامه را خواند خیلی دوست داشت. از همان ابتدا نیز گپ و گفت‌هایی روی فیلمنامه داشت و نظر داد.

اوادامه داد: البته در انتخاب بازیگران نقش اول ورزشکار بودن و داشتن هیکلی درست برایمان مهم بود. متاسفانه بازیگران ما اینگونه نیستند. ضمن آنکه بازیگران نقش اول باید از دو نسل مختلف می‌بودند.

او خاطرنشان کرد: برای رسیدن به فرم مورد نظر بازیگران تمرینات زیادی کردند و تکواندو کار کردند.

صدرعاملی با تاکید برآنکه سعی بر آن بود تا از کلیشه فیلم‌های ورزشی و وجود قهرمان و ضد قهرمان جلوگیری شود، اظهار کرد: شخصیت‌های فیلم ساخته ذهن خودم است اما در بخش ورزش بانوان وامدار داستان واقعی بودم.

بهرام رادان (بازیگر) نیز در پاسخ به اینکه چگونه است که طی دو سال گذشته شاهد همبازی شدن او با صدیقیان در فیلم‌های متعدد هستیم، گفت: سینمای ما جوری نیست که ما همدیگر را پیشنهاد دهیم و این یک اتفاق است.

مهرداد صدیقیان (بازیگر) نیز در پاسخ به این سئوال گفت: حدود 9 ماه است که باهم دوستیم اما از سال 95 است که همبازی شده‌ایم. رادان بسیار حرفه‌ای‌ست و فیلم برایش مهم است. اگر کس دیگری این نقش را بازی می‌کرد کار خراب می‌شد.

رادان همچنین با اشاره به آنکه به شعور مخاطب احترام می‌گذارد، اظهار کرد: مدیوم کار را با دقت انتخاب می‌کنم. امسال موقعیت حضور در 3 فیلم با فرم‌های متفاوت را داشتم.

رادان در توضیح اینکه چگونه شده که در نقش دوم بازی کرده، گفت: نقش برایم مهم است؛ مکمل یا اول مهم نیست. در این میان با صدیقیان قاطی کردیم و ترکیب خوبی شد.

او درخصوص سختی کار گفت: تکواندو ورزشی است که افراد در 24 یا 25 سالگی بازنشست می‌شوند. دوست داشتم زمان بیشتری به تمرین اختصاص می‌دادم چون رویای بازی در فیلم ورزشی را سالهاست با خودم دارم.

رادان ادامه داد: طبیعی است که در فیلم‌های ورزشی باید بین پلان‌های مختلف گرم می‌کردیم و این کار بدنمان را ضعیف کرده بود که منجر به کاهش روحیه می‌شد. این دوباره و چند باره گرم کردن‌ها برای ضبط سکانس‌های مختلف تبدیل به کابوس و جنهم شده بود.

امیرمهدی ژوله (بازیگر) نیز از حذف سکانسی خبر داد که در آن درخصوص حضور و عدم حضور قهرمانان ورزشی در مقابل ورزشکاران اسرائیلی توضیحاتی ارائه می‌شد و گفت: این سکانس حذف شد و مجوز پخش نگرفت.

بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع نوری، فرشته حسینی، رعنا آزادی ور، امیرمهدی ژوله و محمدرضا غفاری از جمله بازیگران این فیلم هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون