{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

با سلام به مخاطبان همیشه همراه پندارآنلاین. طبق قرار هر سال، مهم‌ترین اتفاقات و حواشی جشنواره فجر را با عنوان «حاشیه‌نگاری» در اختیار شما قرار می‌دهیم.

«بهنوش طباطبایی» نقشی را پذیرفت که اولویتش ظاهر نبود!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

در دهمین روز جشنواره فجر، فیلم‌های «آشفتگی»، «حمال طلا» و «ماجرای نیمروز: رد خون» روی پرده سینما رفت.

اعلام نامزدهای جشنواره فجر

در شب آخر اکران فیلم‌های جشنواره فجر نامزدهای منتخب اعلام شدند. اسامی این نامزدها را از طریق این لینک تماشا کنید.

بهنوش طباطبایی: نقشی را پذیرفتم که اولویتش ظاهر نباشد

بهنوش طباطبایی در نشست خبری «ماجرای نیمروز: رد خون» در پاسخ به سوالی درباره نقشی که در این فیلم بازی کرد گفت: «من پیشنهادات مختلف را طی این مدت نپذیرفتم و صبر کردم تا نقشی به من پیشنهاد شود که اولویتش فیزیک و ظاهر نباشد. وقتی آقای رضوی به من پیشنهاد این کار را دادند، بسیار خوشحال شدم چون می خواستم بازهم تجربه کار با ایشان را داشته باشم. وقتی فیلمنامه را هم خواندم، خیلی بیشتر مشعوف شدم و از نقشم لذت بردم. ضمن اینکه این فیلم را قرار بود آقای مهدویان بسازند. کارگردانی که کارهایشان به دل همه مردم نشسته و برای هر بازیگری افتخار است که با ایشان کار کند. آقای مهدویان فیلمساز سفارشی از طرف مردم هستند. این نقش البته چالش های زیادی هم برای من داشت چون من آورده هایی هم از فیلم سیانور با خودم داشتم. جنس زن سازمانی ای که من در دهه ۵۰ قبل از انقلاب بازی کردم با زن سازمانی ای که در سال ۶۷ بازی کردم متفاوت است.»

محمدحسین مهدویان: برنامه‌ای برای ساخت «ماجرای نیمروز۳» ندارم

مهدویان در نشست خبری «ماجرای نیمروز: ردخون» درباره ساخت قسمت سوم این فیلم گفت: فعلا برنامه‌ای برای ساخت قسمت سوم ندارم تا ببینم چه پیش می‌آید.

وی ادامه داد: ماجرای نیمروز کارکترهای جذابی داشت که طرفداران خود را داشتند، به همین دلیل به دنبال قصه‌هایی جدید برای این شخصیت‌ها بودیم که به داستان عملیات مرصاد رسیدیم، برای این کار بیش از یک سال تحقیق کردیم و بعد مجموع تحقیقات را به نویسندگان سپردیم.

محمود رضوی هم در ادامه این نشست بیان کرد: کار از نظر پروداکشن سخت و سوژه خاص بود و می‌توان این اثر را راه‌رفتن روی لبه تیغ دانست، اما بعد از شروع کار همه چیز روی روال خود قرار گرفت.

بهرام رادان:‌ جیرانی جوان است / افشار: جیرانی کارگردان مورد علاقه من است

بهرام رادان در نشست خبری فیلم «آشفته‌گی» گفت: «آقای جیرانی به نظر من خیلی جوان هست. آقای فریدون جیرانی خودشان برند هستند. فردی هستند که بدون نیاز به اینکه چهره سرشناس در فیلمشان باشند راه آسان‌تری را برای جلب‌نظر عموم مردم بروند. اما اینکه اینقدر ایده‌های نو و بدیع برای پردازش قصه دارند، خودش جای تحسین دارد. همه ما بسیار کیف کردیم. نزدیک به بیست سال است که نشده بود با آقای جیرانی کار کنم. احساس می‌کنم این تجربه‌ای است که شاید هر کسی شجاعت تجربه کردنش را نداشته باشد.»

مهناز افشار در پاسخ به این سوال که بازی شما در این فیلم بیشتر با سکوت است و با نگاه بازی می کنید؟ گفت: «من همه جا عنوان کردم که آقای جیرانی کارگردان مورد علاقه من است. زمانی که هدیه تهرانی برای فیلم «قرمز» کاندید شده بود، آرزو کردم زمانی جلوی دوربین این کارگردان قرار بگیرم. آقای جیرانی در سینما به روز است. من و بهرام رادان سعی می کردیم نگاه درستی در این فیلم داشته باشیم. اگر نتوانستم شخصیت دریا در فیلم «آشفته‌گی» را خوب دربیاورم کم هوشی منِ بازیگر است. اما از دید من نگاه بازیگر حرف اول را در سینمای جیرانی می زند. من اعلام می کنم بسیار خوشحالم که در آشفته‌گی بازی کردم.»

ژاله صامتی: عاشق کارهای سخت هستم

ژاله صامتی در نشست خبری فیلم «حمال طلا» در پاسخ به سوالی درباره نقش‌هایش در «درخونگاه» و «حمال طلا» و تفاوت آنها با هم، گفت: «من عاشق کارهای سخت هستم. فرقی نمی‌کند یک سکانس یا یک نقش اول. من قبل از فیلم «حمال طلا» به عنوان فیلمبردار ۵ فیلم با تورج اصلانی همکاری داشتم وقتی برای این فیلم به من گفتند و اینکه دو سکانس بیشتر نیست دلم نیامد قبول نکنم. چون تورج اصلانی در هر فیلمی باشد خوب است و به نظرم این کار هم جذاب بود.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون