{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ما ایرانی‌ها خودخواهی‌مان را تقویت و عشق را زیر پایمان له کرده‌ایم

انتقاد حامد بهداد از ایرانی ها
بیشتر بخوانید

حامد بهداد از کارنامه بازیگری خود ابراز رضایت کرد و انتخاب نقش‌هایش را نشآت‌گرفته از دل خود دانست.

 

حامد بهداد که با فیلم «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی به ایفای نقش پرداخته است در گفت‌وگو با خبرنگار پانا درباره سابقه بازیگری خود گفت: همیشه در کار بازیگری خوب بوده‌ام. از خدا تشکر می‌کنم که هرازچندگاهی من را در مسیر فیلمنامه و کارگردان‌های خوب قرار می‌دهد تا بضاعت و توان بالقوه‌ام در بازیگری حداقل برای خودم کشف شود و در کنار همکاران و اصحاب رسانه از شغلم لذت ببرم.


این بازیگر با اشاره به لوکیشن فیلمبرداری فیلم «قصر شیرین» توضیح داد: محیط فیلمبرداری جغرافیایی پرانرژی داشت؛ همچنین رضا میرکریمی واقعا کارگردان خوبی است و زمان تصویربرداری همه چیز را مدیریت می‌کرد، عناصر خوب با هم تلفیق شدند تا در نهایت چیزی که حالا بر پرده سینما می‌بینیم نقش بست.


بهداد ادامه داد: مشابه پردازی این ماجرا ارزشش از خود قصه بسیار بیشتر است. فکر می‌کنم ما ایرانی‌ها احساسمان را فروخته‌ و منطق را برداشته‌ایم. خودخواهی‌مان را تقویت و عشق را زیر پایمان له کرده‌ایم.


وی با اشاره به منشأ انتخاب نقش‌هایی که بازی می‌کند گفت: این انتخاب از یک جای بسیار قشنگ به نام دل نشأت می‌گیرد. تمام نقش‌هایی که بازی می‌کنم به همین صورت انتخاب می‌کنم و در نهایت حتی اگر فیلم یا بازی بد شود باز هم از انتخابم راضی هستم. من مردم هستم از بین مردم آمده‌ام نقش را بازی کرده‌ام و همان را باز به مردم تقدیم کرده‌ام

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون