{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیر گروه مهارت‌های شبکه هفت سیما از اضافه شدن بخش جدیدی به فصل جدید برنامه «قند پهلو» با حضور حسین الهی قمشه‌ای خبر داد.

«حسین الهی قمشه‌ای» در فصل جدید «قند پهلو»

«مهدی خلجی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: در فصل جدید برنامه «قند پهلو» از حضور استاد حسین الهی قمشه‌ای  بهره برده‌ایم و حکایت‌های آشنایی از حوزه ادبیات طنز ایران و جهان در فصل جدید برنامه طنز ادبی «قندپهلو» موضوع طنزسرایی شرکت کنندگان خواهد بود.

وی ادامه داد: در فصل جدید، طنزهای آشنا و لطیفه‌های حکمت آمیز ادبی به روایت شیرین حسین الهی قمشه‌ای، همراه با نمایش کاریکاتورها، انیمیشن‌ها و قطعات موسیقی هماهنگ با فضای داستانی، یکی از بخش های فصل هشتم «قندپهلو» است.

وی با بیان اینکه در تولید این بخش که آیتم جدید «قندپهلو» را تشکیل می‌دهد، حسین الهی قمشه‌ای و فرزندش شاهد هر دو با هم مشارکت دارند، اظهارداشت: فصل جدید برنامه «قندپهلو»، از هفته اول اسفندماه سال جاری، به صورت یک شب در میان هر شب ساعت ۲۱ از شبکه آموزش پخش خواهد شد.

«قند پهلو» در فصل جدید با بخش های مختلفی همراه است که یکی از این بخش ها اختصاص به خوانش آثار مرحوم زرویی نصرآباد شاعر و طنزپرداز اختصاص دارد.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها