{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تهیه‌کننده برنامه دورهمی اعلام کرد که در حال حاضر هیچ تصمیمی برای تولید و پخش فصل جدید این برنامه گرفته نشده است.

چه خبر از سری جدید «دورهمی»؟
بیشتر بخوانید

برنامه تلویزیونی "دورهمی" یکی از برنامه‌های پر مخاطب تلویزیون بود که مدت ها از شبکه نسیم به روی آنتن می‌رفت. این برنامه مدتی پیش بنابر اعلام سازندگان، برای همیشه به پایان رسید اما چند روزی است که خبر ساخت سری جدید این برنامه به مناسبت عید نوروز 98 در فضای مجازی منتشر شده است.

مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه تلویزیونی دورهمی با تاکید بر اینکه خود نیز خبر مبنی بر اینکه دست اندر کاران دورهمی در تلاش برای تدارک فصل جدید دورهمی هستند را در فضای مجازی خوانده است، گفت: در این چند روز من هم شاهد این اخبار در فضای مجازی بودم، حتی کلیپی را هم در همین رابطه دیدم اما باید بگویم که این کلیپ اصلا ربطی به فصل جدید دورهمی ندارد.

او ادامه داد: کلیپ منتشر شده برای معرفی برنامه دورهمی و اعلام کد برای نظر سنجی مردمی در جشنواره تلویزیونی جام جم تدوین شده و به روی آنتن رفته است.

وی اظهار داشت: همانطور که گفتم در حال حاضر مسئولان هیچ تصمیمی برای تولید و پخش فصل جدید این برنامه برای پخش در ایام نوروز نگرفته اند.

روابط عمومی شبکه نسیم نیز در این باره اظهار داشت: خبر رسمی درباره تولید و پخش فصل جدید دورهمی از رسانه های رسمی در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت و نه فضای مجازی، در حال حاضر خبر رسمی در این باره نداریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون