{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

روابط عمومی سریال «لحظه گرگ و میش» در اطلاعیه‌ای علت جابجایی پخش سکانس را کمبود وقت در آماده‌سازی و ارسال نسخه نهایی اعلام کرد.

علت اشتباه عجیب در سریال «لحظه گرگ و میش» چه بود؟
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

دوشنبه‌شب در سریال «لحظه گرگ و میش»، یک اشتباه عجیب در تدوین باعث شد سکانسی نشان داده شود که از لحاظ زمانی با اتفاقات قصه هماهنگ نبود.
در قسمت بیست‌وششم این سریال که دوشنبه‌شب پخش شد، شخصیت «حامد» که پیشتر معلوم شد در جنگ شهید نشده و اسیر شده بود، بعد از چند سال به خانه برگشت. در این قسمت دیدیم که «حامد» با خانواده خود دیدار می‌کند، با آن‌ها غذا می‌خورد و صحبت می‌کند اما ناگهان زمان قصه به دو هفته قبل برمی‌گردد و خانواده «حامد» در تدارک بازگشت او هستند! در این سکانس که اواخر سریال پخش شد، مادر و خواهر «حامد» درباره خبر بازگشت او با یکدیگر صحبت می‌کردند و خواهر او می‌گفت «حامد» نامه فرستاده و قرار است 15 روز دیگر برگردد. اشتباه در تدوین سریال باعث این اتفاق شده و جالب این که بازبین پخش هم متوجه آن نشده است.
روابط عمومی این سریال، ظهر دیروز درباره این گاف، در اطلاعیه‌ای از مخاطبان عذرخواهی کرد و ریشه این اشتباه را «کمبود وقت در آماده‌سازی و ارسال نسخه نهایی» اعلام کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون