{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

برزو ارجمند بازیگر ایرانی در صفحه اینستاگرامش خبر از درگذشت خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت داد. برزو ارجمند با انتشار تصویر زیر نوشت:

علت مرگ خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت چه بود؟ +عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

برزو ارجمند بازیگر ایرانی در صفحه اینستاگرامش خبر از درگذشت خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت داد. برزو ارجمند با انتشار تصویر زیر نوشت:

 

1058871_384

غیرقابل باوره، خشایار جانم روحت شاد
سلام من و به پدرم و عارف برسون
پ. ن: نویسنده آثاری، چون قهوه تلخ و پایتخت درگذشت.
تسلیت به خانواده مهربانش

مرحوم الوند نویسنده سریال پایتخت که بود؟

خشایار الوند، نویسنده سریال پایتخت بود که با قلم جذاب و جادویی اش قصه پایتخت را به یکی از به یاد ماندنی‌ترین قصه‌های تاریخ فیلمسازی ایران تبدیل کرده بود.

او متولد سال ۱۳۴۶ در تهران و فوت شده در صبح پنجشنبه ۹ اسفند ۹۷ می‌باشد، خشایار الوند برادر کارگردان معروف ایرانی سیروس الوند بود.


دلیل درگذشت خشایار الوند چه بود؟

تاکنون عوامل اصلی سریال پایتخت که ارتباط نزدیکی با این هنرمند داشته اند، از علت مرگ وی حرفی نزده اند، احتمالا مرگ وی به علت ایست قلبی بوده است، در صورت منتشر شدن اخبار جدید علت مرگ او در این مطلب قرار خواهد گرفت.
خشایار الوند در سریال پایتخت ۵‌:

الوند، این روز‌ها مشغول نگارش فصل پنجم سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم بود، قطعا خبر درگذشت او که به گونه‌ای خالق قصه‌ها ونقش‌های پایتخت بود شوکی بزرگ برای خانواده پایتخت و طرفدارانش خواهد بود.

او، پیش از مرگش در رابطه با قصه‌ی پایتخت گفته بود:

داستان از یک و نیم سال بعد از بازگشت از سوریه آغاز می‌شود، همه بازیگران حضور دارند، اما زمان حضور نقی و ارسطو بیشتر است؛ مرگ بابا پنجعلی صلاح نبود و علیرضا خمسه حضور متفاوتی در این اپیزود خواهد داشت.

مرگ ناگهانی و غم انگیز خشایار الوند را به جامعه هنری ایران تسلیت عرض می‌نماییم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون