{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نویسنده سریال پایتخت: مردم بر دوش ما حق دارند و جواب این همراهی سالیان آنها را باید با تولید اثری با کیفیت بدهیم.

آخرین گفت‌وگوی خشایار الوند
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت که امروز صبح در اثر سکته قلبی دار فانی وداع گفت در آخرین گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره فصل ششم سریال پایتخت گفت: هنوز درباره شروع نگارش فصل ششم سریال پایتخت تصمیم و اقدامی از سوی سیروس مقدم صورت نگرفته است. رضایت مردم از پایتخت همواره کار ما را برای اثر بعدی سخت تر می کند.

وی در همین راستا ادامه داد: مردم بر دوش ما حق دارند و جواب این همراهی سالیان آنها را باید با تولید اثری با کیفیت بدهیم.

وی در خصوص اینکه آیا مجموعه پایتخت کشش ادامه را دارد یا خیر افزود: قصه "پایتخت 5" قصه سینمایی پایتخت بود که می‌خواستیم در سینما آن را تولید کنیم اما برای سریال استفاده شد، بنابراین باید بگردیم و قصه خوب، جذاب و پرکشش دیگری پیدا کنیم تا سریال را ادامه دهیم اما اگر نتوانیم قصه‌ای پر کشش پیدا کنیم صرفا برای این که مردم آن را دوست داشتند و موفق شده است ادامه پایتخت5 را نخواهیم ساخت.

الوند ادامه داد: این که "پایتخت6"قدمی رو به جلو باشد به معنای این نیست که پروداکشن های عظیم‎تر و حوادث عجیب و غریب‌تر نسبت به سری پنجم داشته باشد بلکه خود قصه کشش و پتانسیلی داشته باشد که نسبت به پایتخت 5 جلو باشد. اگر قصه‌ای با این ویژگی‌ها پیدا شود هر لوکیشن و پروداکشنی که قصه نیاز داشته باشد اعم از تهران، شمال و خارج از کشور بستگی به متن دارد و پیاده خواهد شد.

اقدامی برای ساخت فصل ششم پایتخت صورت نگرفته است/حتما نباید نزدیک به هم فصل‌ها را ساخت

نویسنده سریال پایتخت در خصوص فعالیت جدید خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر با محسن تنابنده روی قصه دیگری کار می‌کنیم تا به تولید برسد.

بنا بر این گزارش، به نظر می‌رسد موضوع و روایت قصه برای عوامل سریال پایتخت در فصل ششم بسیار مهم و حائز اهمیت است و با توجه به محبوبیت 5 فصل قبلی این سریال، مسئولیتی سنگین بر دوش سیروس مقدم و الهام غفوری است و هر قصه و موضوع دم دستی را نمی‌توانند به مخاطب ارائه دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون