{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حسن نوروزی به توئیت مهناز افشار درباره موضع وی پیرامون کودک همسری واکنش نشان داد.


دعوای مهناز افشار و نماینده مجلس در توئیتر+عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

در ماه گذشته گفت و گوی حسن نوروزی درباره تغییر قانونی سن حداقلی برای ازدواج دختران واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشت. در این بین مهناز افشار، هنرپیشه سینما در توئیتی به این گفتگو موضع گرفته بود.

 حسن نوروزی، سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در این خصوص می‌گوید: خانم افشار از بنده پرسیده اند که مگر آقای نوروزی تا به حال زایمان کرده است و یا دوره پریود را گذرانده که در خصوص مسائل زنان اظهار نظر می‌کند.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس: خانم افشار هرگز با کابل برق کتک خورده‌اند که از درد زایمان می‌گوید؟!

نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: موضوعاتی همانند زایمان کردن و دوره قاعدگی مسائلی طبیعی است و مربوط به جسم و جان انسان است، اما بنده نیز از ایشان می‌پرسم آیا خانم افشار که درد زایمان و دوره قاعدگی را برای بنده مدنظر قرار می‌دهند تا به حال ۵۰۰ ضربه شلاق با کابل برقی در یک روزه خورده اند که در خصوص مقوله " درد" بنده را متهم به ندانستن می‌کنند.

وی ادامه داد: من هم در ایام مبارزات ستمشاهی در زندان‌های ساواک شکنجه شده ام و هم در سلول‌های صدامی تنها در یک روز ۵۰۰ ضربه کابل تو پر با شوک الکتریکی خوردم که اگر خانم افشار یکی از این ضربه‌ها را می‌خورد دیگر طاقت حرف زدن نداشت.

نوروزی خاطر نشان کرد: خانم افشار باید بداند که خداوند جسم زنان را طوری قرارداده است ماهانه یکبار دوره پریود را بگذارنند و کنترل طبیعی طبع خانم‌ها است و خود این پریود شدن یعنی آمادگی برای بارداری بنابراین صحبت‌های خانم افشار چندان مبنای منطقی ندارد.

مهناز افشار در توئیتی خطاب به نوروزی نوشت:

«تحمل هر دردی سخته. اما درد یک امر غیر اختیاری با دردی که از اختیار میاد زمین تا آسمان فرق داره. ۵۰۰ ضربه شلاق شما از اختیارتون بوده، اما طبیعت زنانگی اختیاری نیست پس قابل قیاس هم نیستند. اما اگر منظورتون دعوت من به چشیدن درد شماست، بله درک میکنم.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون