{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حمید گورزی در خصوص شایعه حضور و اجرایش در یکی از ویژه برنامه‌های تحویل سال گفت: نوروز98 با سریال و مسابقه «پنج ستاره» مهمان خانه‌ها می شوم، درحال حاضر هنوز حضورم در ویژه برنامه‌های نوروز قطعی نشده است.

مژده حمید گودرزی به تماشاگران تلویزیون در ایام نوروز
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

حمید گودرزی مجری، بازیگر سینما و تلویزیون که در حال حاضر اجری مسابقه «پنج ستاره» را برعهده دارد گفت: درایام نوروز در یک سریال که تولید شبکه دو سیماست بازی خواهم داشت، همچنین اجرای مسابقه تلویزیونی پنج ستاره را که مناسب با ایام عید نوروز است را نیز به عهده دارم.
وی ادامه داد: درایام نوروز مخاطبان سیما شاهد پنج ستاره ای جذاب تر و هیجان انگیزتر خواهند بود.

** خیلی از مهمان‌های ویژه برنامه، سوالات را از ما خواستند
گودرزی اظهار داشت: من اجرا در مسابقه تلویزیونی پنج ستاره را دوست و سعی دارم دست در دست تیم تولید، این مسابقه تلویزیونی را برای مخاطبان جذاب تر اجرا کنم، اصلا نمی پسندم که مسابقه پنج ستاره شبیه به سوال و پاسخ‌های کنکوری اجرا شود.
این مجری با اشاره به اینکه در ایام عید نوروز می توان به جز دعوت از چهره‌ها افرد دیگری را نیز مهمان مسابقه تلویزیونی پنج ستاره کرد، گفت: در جلسه ای که با مسئولان این برنامه داشتیم لیستی از اشخاص شناخته شده تنظیم کردیم و آنها را برای حضور در برنامه دعوت کردیم اما خیلی از آنها نپذیرفتند که رو به روی دوربین به سوالها پاسخ دهند، عده ای هم گفتند که مایل هستند که به برنامه بیایند و در مسابقه شرکت کنند اما در صورتی که جواب سوالها را در اختیار آنها بگذاریم.
وی خاطر نشان شد: اینکه آنها جواب سوالها را خواستند به خاطر برد مالی و جایزه نبود بلکه این افراد بحث از آبرویشان را جلو می کشیدند و می گفتند که اگر نتوانند به سوالات پاسخ دهند مقابل مردم و مخاطبان حس خوبی نخواهند داشت.

** خودم شرکت کننده خواهم شد
گودرزی گفت: شاید خود نیز در ایام عید مقابل دوربین پنج ستاره در جایگاه شرکت کننده حاضر شود و اطلاعات عمومی اش را بسنجد چون خیلی از مخاطبان این برنامه درخواست کرده اند که من هم یک روز به جای شرکت کنندگان در این مسابقه حاضر شوم. به جرات می گویم که حمید گودرزی هیچ مشکلی با این قضیه ندارد و سعی می کنم به زودی مخاطبان شاهد حضور من به عنوان شرکت کننده باشند. 
این بازیگر همچنین عنوان کرد: من پیشنهادهایی هم به کارگردان و تهیه کننده این مسابقه دادم و گفتم علاوه بر دعوت افراد شاخص خیلی بهتر می شود اگر چند نفر از کسانی که المپیادی و یا جزو نخبگان هستند در این برنامه به عنوان شرکت کننده حضور پیدا کنند مطمئنا برای مخاطبان این برنامه جذاب می شود وقتی نخبه کشورش را به عنوان شرکت کننده ببیند و سطح اطلاعات عمومی او را بسنجد. 
گودرزی با اشاره به اینکه خیلی دوست دارد در ویژه برنامه عید میزبان افراد سیاسی نیز نیز باشد، گفت: خود من خیلی دوست دارم که با افراد سیاسی برنامه را مقابل دوربین ببرم اما باید دید آنها هم دوست دارند یا خیر.
این مجری در پاسخ به اینکه آیا پیش آمده است از بازیگران کسی به او پیشنهاد داده باشد تا در مسابقه پنج ستاره شرکت کند اظهار داشت: بله، چند نفری از بازیگران گفتند که ما می خواهیم در این برنامه شرکت کنیم اما برای این حضور شروطی گذاشتند. 
او در آخر بیان کرد: شاید اگر باز اجرای برنامه ای دیگر را به عهده داشته باشم قبول کنم اما نه هر برنامه ای بلکه برای خودم شاخصه هایی دارم.
حمید گودرزی متولد دوم آذر1356، فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. وی فعالیت هنری را با بازی در نمایش «کشتی اسپرانزا» به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد. نخستین تجربه سینمایی حمید گودرزی، بازی کوتاهی در فیلم «سهراب» به کارگردانی سعید سهیلی می‌باشد.
او تاکنون در پروژه هایی چون «ایران برگر» کاری از مسعود جعفری جوزانی، «روباه» کاری از بهروز افخمی، «دزدان خیابان جردن» کاری از وحید اسلامی، «زن‌ها شگفت انگیزند» کاری از مهرداد فرید، «ما سه نفر» کاری از مهرداد فرید، «داماد خجالتی» کاری از آرش معیریان، «خیابان بیست و چهارم» کاری از سعید اسدی، «کیش و مات» کاری از جمشید حیدری، «انعکاس» کاری از رضا کریمی و «تلافی» کاری از سعید اسدی ایفای نقش کرده است. 
 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون