{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

علی ضیا از امشب اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک را آغاز می‌کند و به مدت ۵ شب میزبان چهره‌ها است.

آغاز ویژه‌برنامه نوروزی علی ضیا از امشب
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

بازیگران، ورزشکاران، خوانندگان، چهره‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری، خانواده شهدا و البته ۱۱ چهره مردمی که طی طرح انتخاب چهره برتر سال، در برنامه «فرمول یک» معرفی شدند و بنا است یکی از آن‌ها به عنوان تاثیرگذارترین فرد از نگاه مردم برگزیده شود نیز همراه با خانواده هایشان به برنامه می‌آیند.

از شنبه ۲۵ اسفند تا چهارشنبه ۲۹ اسفند پخش این برنامه ادامه دارد و ساعت پخش برنامه از امشب تا سه‌شنبه حوالی ساعت ۲۲:۱۵ خواهد بود.

چهارشنبه نیز برنامه در دو بخش، روی آنتن می‌رود و بار اول از ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ روی آنتن شبکه یک خواهد بود و بار دیگر نیز از ساعت ۲۳ تا دقایقی پس از تحویل سال پخش خواهد شد.

این ویژه برنامه جنگی شاد و مفرح است که هر شب میزبان تعدادی از خوانندگان، بازیگران و ورزشکاران خواهد بود. فرمول یک هر شب تا ساعت یک بامداد ادامه خواهد داشت و در هر برنامه تعدادی از نامزد‌های چهره مردمی سال به ابن برنامه می‌آیند.

امشب نیز علاوه بر حضور خوانندگان و بازیگران، "طناز بحری" و"محمدرضا عموزاد خلیلی" دو نفر از نامزد‌های چهره مردمی سال ۹۷ نیز حضور دارند. طناز بحری ریاست بخش هماتولوژی بیمارستانی در روتردام هلند را عهدار بود. او تصمیم می‌گیرد به ایران بازگردد و فعالیتش را در کشورش ادامه دهد. او جوانترین دکتر بیمارستان شریعتی به شمار می‌آید که مهاجرت معکوس از هلند به ایران او را تبدیل به چهره‌ای خبرساز کرده است.

محمدرضا عموزاد خلیلی هم یک قاضی اهل گالیکش است که بجای حکم زندان برای مجرمان، محکومیت‌های جالبی و جایگزینی را وضع می‌کند. در این شهر مجرمان به جای رفتن به زندان، با حکم این قاضی مشغول انجام شغل‌هایی مانند گل فروشی، کتاب فروشی و درختکاری هستند. این قاضی اعتقاد دارد کسی را که مشکل مالی دارد نباید روانه زندان کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون