{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

گویا در عصر جدید دختری برروی صحنه آمده و با لحنی به رنگ شوخی از احسان علیخانی خواستگار، طلب می‌کدن و علیخانی نیز در پاسخ به شرکت کننده دختر روی صحنه زیر میزش می‌رود و با لحنی طنز می‌گوید که بگزار ببینم اینجا خواستگار نیست!

ماجرای خواستگاری از احسان علیخانی در «عصر جدید» چه بود؟ +عکس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

قسمت بیست و پنجم و پایانی مرحله مقدماتی بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، امشب روانه آنتن شبکه سه سیما می‌شود تا عصرجدید ِ. احسان علیخانی، فینالیست هایش را بشناسد.

در برنامه بیست و پنجم که رکورد حضور پرتماشاگرترین برنامه را هم از آنِ خود کرده و یکی از متفاوت‌ترین قسمت‌های فصل مقدماتی هم بوده، از اجرایی با غرّشِ مهیب شلّاق‌ها روی استیج خواهند آمد تا نمایشی برای حمله همزمان به ۱۰ رکورد.
غیر از این‌ها منتظر نمایش استعداد‌هایی باشید که در میان شان، اجرایی طراحی شده برای عصرجدید و داورانش خواهد بود و خبر‌های شیرین، گواهی می‌دهند که از کیکِ ویژه این برنامه هم رونمایی خواهد شد.

بعد از ۲۴قسمت شور و هیجان و حساسیت و ضربدر‌های سفید و قرمزی که هیات ژوری برای شرکت کنندگان مستعد از سراسر ایران رقم زدند، امشب این رقابت نفسگیر در مرحله ابتدایی به ایستگاه آخر می‌رسد و با مشخص شدن برگزیدگان داوران و آرای مردمی، به زودی ضبط و پخش حساس‌ترین مراحل فینال آغاز خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون