{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سی ان ان افزود در حال حاضر میزان محبوبیت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در میان مردان سیاهپوست حدود 15 درصد و در میان زنان سیاهپوست حدود سه درصد است.

خبر بسیار بد برای دونالد ترامپ

تحلیلی جدید از میزان محبوبیت دونالد ترامپ حاوی خبری بد برای ترامپ است. میزان محبوبیت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در میان مردان سیاهپوست حدود 15 درصد و در میان زنان سیاهپوست حدود سه درصد است.

در آستانه مناظره نامزد‌های حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا که فردا شب با حضور نامزد‌های این حزب برگزار می‌شود نتایج نظرسنجی جدید این شبکه نشان می‌دهد که جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق و یکی از نامزد‌های حزب دموکرات برای انتخابات 2020 آمریکا از دیگر رقبای دموکرات خود پیشی گرفته است و علت آن هم اقبال رای دهندگان آفریقایی تبار آمریکا به وی است.
نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد که جو بایدن در حال حاضر چهل و دو درصد آرای رای دهندگان حزب دموکرات آمریکا را در اختیار دارد و بعد از وی برنی سندرز دیگر نامزد حزب دموکرات قرار دارد که حدود دوازده درصد آرای حزب دموکرات را در حال حاضر در اختیار دارد.
تارا استمایر تحلیلگر مسائل سیاسی در آمریکا در مصاحبه با سی ان ان درباره علت محبوبیت جو بایدن در میان رای دهندگان دموکرات گفت: جو بایدن در طول هشت سال معاونت باراک اوباما روابط بسیار خوبی با رهبران جامعه سیاهپوست آمریکا در سراسر این کشور ایجاد کرد و رای دهندگان سیاهپوست به وی اعتماد می‌کنند. در عین حال نسل سالخورده سیاهپوستان آمریکا هم از جو بایدن حمایت می‌کنند که این مساله هم در تقویت موقعیت بایدن تاثیرگذار است. البته در مقابل نسل جدید سیاهپوستان آمریکا چندان از بایدن حمایت نمی‌کنند.
سی ان ان افزود در حال حاضر میزان محبوبیت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در میان مردان سیاهپوست حدود 15 درصد و در میان زنان سیاهپوست حدود سه درصد است.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها