{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

حامد بهداد، متنی را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد و در آن از همایون‌رضا عطاردی، آهنگساز و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون نوشت که دیروز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

کرونا، حامد بهداد را عزادار کرد/ عکس

حامد بهداد، متنی را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد و در آن از همایون‌رضا عطاردی، آهنگساز و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون نوشت که دیروز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.در بخشی از استوری حامد بهداد آمده است: «خداحافط دوست خوبم، خداحافظ همایون عطاردی، ...، من دستم می‌لرزد، باور نمی‌کنم. چه بسیار بی‌خانه بودم و مهمان اتاق کوچک دانشجویی تو می‌شدم

 

 همایون‌رضا عطاردی، آهنگساز و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون ، صبح دیروز (جمعه سوم مرداد) بر اثر کرونا در بیمارستان درگذشت. حامد بهداد، به یاد این هنرمند مشهدی، متنی را استوری اینستاگرامش منتشر کرد.

در بخشی از استوری حامد بهداد آمده است: «خداحافط دوست خوبم، خداحافظ همایون عطاردی، ...، من دستم می‌لرزد، باور نمی‌کنم. چه بسیار بی‌خانه بودم و مهمان اتاق کوچک دانشجویی تو می‌شدم.و شعرها خواندی و موسیقی‌ها شنیدیم و خیابان گرگان و نظام‌آباد شاهد آن همه گفت‌وگو است بین ما. چقدر سختی کشیدیم. یادم نمی‌رود اولین باری که مرا دیدی، با صدای بلند، جلوی جمع گفتی «روزی تو مشهورترین بازیگر سینمای ایران خواهی شد». من ترین نشدم، اما شدم. آن روز من با یک چمدان قرمز و کهنه، پر از لباس و کتاب، آواره و سرگشته از مشهد رسیده بودم تهران... از آن روز رفاقت ما شروع شد...»

حامد بهداد

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها