{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسی که سعید داخ با عقابی بزرگ در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

عقاب وحشتناک؛حیوان خانگی ترسناک باز‌یگر معروف! +عکس

عکسی که سعید داخ با عقابی بزرگ در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. سعید داخ  (زادهٔ ۶ خرداد ۱۳۴۹) بازیگر، کارگردان تئاتر و مجری و طراح حرکات موزون می‌باشد.سعید داخ فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۶۹ با بازی در نمایش «قصه‌های مبارک» به کارگردانی مجتبی مهدی در تالار هنر آغاز کرد.

1466131_126

سعید داخ جایزه ی ویژه ی کارگردانی برای نمایش «جشن بزرگ» و بهترین حرکات موزون برای «آی آدم ها» از جشنواره ی سبز و دریافت تقدیرنامه ی ویژه ی کارگردانی برای «کرانه ی دل» از جشنواره ی دفاع مقدس را در کارنامه دارد.

این بازیگر در خصوص نقش های خود در سریال معمای شاه گفت:در سال معمای شاه به ایفای دو نقش پرداخته ام یکی دکتر شریعتی و دیگری هندرسون در این دو سالی که با گروه همکاری داشته ام اگر مجموعه را به دو فاز تقسیم کنیم نقش دکتر شریعتی را در فاز اول و هندرسون را در فاز دوم بازی کرده ام و در حال حاضر سکانس های مربوط به حسینه ارشاد باقی مانده است.

وی ادامه داد:قصه معمای شاه دارای دو خط داستانی و تاریخی است در بخش تاریخی کار به موقعیت سیاسی دکتر شریعتی پرداخته شده و وارد زندگی خصوصی این شخصیت نمی شویم.داخ در مورد ویژگی این مجموعه بیان کرد:همه عوامل سعی کرده اند به بهترین شکل در این کار همکاری داشته باشند اما مسئله تعیین کننده این است که در نهایت کار به چه نحوه شکل می گیرد. کار من در این مجموعه به شکل مقطعی بوده است و در پایان نتیجه نهایی حاصل از کار روی میز تدوین جمع بندی می شود. امیدوارم که کار تدوین نیز به خوبی انجام شود و دست آخر شاهد یک کار قابل قبول و خوب باشیم.

 

بازیگر سریال تنهایی لیلا عنوان کرد:بازی در یک نقش معاصر دشوار است من برای بازی در نقش دکتر شریعتی تحقیقات زیادی کرده ایم. با افراد زیادی مانند پسر، همسر و هم سلولی هایش صحبت کرده و توانسته ام در مورد شخصیت او اطلاعاتی که مدنظرم بود را بدست آورم. چرا که تا قبل از این اطلاعات چندانی راجع به ویژگی های شخصیت این نقش نداشتم. من شبیه ترین بازیگر به دکتر شریعتی هستم و خودم هم بسیار دوست داشتم در این نقش بازی کنم که این اتفاق افتاد. به هر شکل تلاش خود را کرده ام ان شا الله کار قابل قبولی ارائه داده باشم و امیدوارم مردم آن را بپسندند.

 

داخ بیان کرد:کار با آقای ورزی بسیار راحت بود قبل از دیدار او بعضی ها مرا ترسانده بودند، اما وی بسیاری خوش اخلاق است.

هیچگاه بر سر کار مشکلی با هم نداشته ایم حتی او از پیشنهادات ما استفاده هم می کردند در کل محیط بسیار خوبی در این کار حکفرما بود.وی در خصوص بازخوردهای مخاطبان از مجموعه های تلویزیونی گفت:تاثیرگذاری نقش اول هر کاری و شیوه کار کارگردان که چطور شخصیت ها را هدایت می کند تا بتواند روی مردم تاثیربگذارد مهم است و همچنین هدف مجموعه و گروهی که مشغول بکار هستند در جذب مخاطب و مردم کمک می کند سازندگان سریال معمای شاه نیز در این کار تلاش خود را کرده اند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها