{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسهای اتلیه ای جدیدی از آرزو غفوریان را در ادامه میبینید .

همسر مهران غفوریان مدل شد .عکسهای اتلیه ای جدیدی از آرزو غفوریان را در ادامه میبینید . عکس هایی از آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان به عنوان مدل تبلیغاتی منتشر شده است.مهران غفوریان در 13 دی ماه 1393 وقتی 40 ساله بود با دختری بنام آرزو ازدواج کرد، این دو در یک مرکز خرید با هم آشنا شدند و سپس تصمیم به ازدواج گرفتند.

159422218858760-irannaz-com

159422218676844-irannaz-com

آرزو غفوریان همسر مهران غفوریان بازیگر کشورمان می باشد.این زوج در نهایت بعد از 4 سال در بهمن 97 صاحب یک دختر بنام هانا شدند.همسر این بازیگر فعالیت هایی به عنوان مدل تبلیغاتی انجام می دهد که در ادامه مشاهده می کنید.

مهران غفوریان متولد 3 شهریور 1353 در تهران، بازیگر است. مهران غفوریان با بازی در سریال زیر آسمان شهر به شهرت رسید. در ادامه بیوگرافی مهران غفوریان را میتوانید بخوانید.

 

مهران غفوریان (زادهٔ سوم شهریور ۱۳۵۳ در تهران) بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو است. وی فارغ‌التحصیل رشتهٔ نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی می‌باشد.

 

در خیابان مولوی تهران به دنیا آمد و بزرگ شده تهرانسر و محله دریاست. پدرش ناخدای نیروی دریایی و اهل تهران و مادرش معلم و اهل تبریز است. یک برادر به نام مهدی دارد که از او ۵ سال بزرگتر است و آهنگسازی می‌کند.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها