{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

لباس چسبناک و سر باز الناز شاکردوست در آغوش برادرش

لباس چسبناک و سر باز الناز شاکردوست در آغوش برادرش/عکس

الناز شاکردوست در 7 تیرماه سال 1363 در محله پاسداران تهران متولدشد. الناز شاکردوست را باید یک پولیگارد دانست .الناز شاکردوست را باید یک پولیگارد دانست . الناز شاکردوست در فیلم سفارشی  بازی  می کند  مالیات  نمی دهد و ساعت ریچادمیل به قیمت دست کم دو میلیارد تومان و کارتیه به قیمت 350 میلیون تومان می پوشد 

110220947_291484265528240_2167512750494091041_n

الناز شاکردوست بازیگر سینما و تلویزیون و فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش و طراحی صحنه از دانشگاه آزاد تهران مرکز و فوق لیسانس هنر از دانشگاه  لندن  انگلستان می باشد.الناز شاکردوست مجرد است و تا حالا  ازدواج  نکرده است.

پدرش تاجر ابزار آلات صنعتی و مادرش خانه دار است، دومین فرزند  خانواده  است یک برادر بزرگتر بنام علی و یک خواهر کوچک تر از خود بنام الیکا دارد. البته شباهت الناز و برادرش بسیار زیاد است.الناز شاکردوست علاقه ی زیادی به مادرش دارد.

بازیگری را با  تئاتر  دانشجویی شروع کرد. در سال 1382 وقتی 19 ساله بود توسط  کیومرث پوراحمد  کارگردان سینما برای فیلم گل یخ از تئاتر کشف شد تا بدین ترتیب اولین تجربه خود جلوی  دوربین  را بدست آورد.

عجیب ترین نکته در زندگی او دوست صمیمی اوست. یکی از دوستان صمیمی و مورد علاقه اش گوهر خیر اندیش است و با وجود ۳۰ سال اختلاف سنی با هم رابطه ای کاملا دوستانه و صمیمانه دارند.

 

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها