{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

هانیه غلامی بازیگر زیبای سینما که بتازگی ازدواج نموده است عکسهایی در کنار همسرش در حال بوسه و آغوش منتشر نموده است .

عکس های 18+ هانیه غلامی با همسرش/عکس

هانیه غلامی بازیگر زیبای سینما که بتازگی ازدواج نموده است عکسهایی در کنار  همسرش  در حال بوسه و آغوش منتشر نموده است . عکس های جدیدی از هانیه غلامی و همسرش, منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.هانیه غلامی بازیگر کشورمان به همراه همسرش به عنوان مدل های تبلیغاتی عروس و داماد فعالیت هایی انجام داده اند.

 

150961001733071-irannaz-com

150961001534715-irannaz-com

هانیه غلامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 12 بهمن ماه سال 1373 در تهران متولد شد.

این بانوی بازیگر در خانواده ای هنرمند متولد شد و مادرش در زمینه بازیگری فعالیت میکرد اما هرگز علاقه ای به بازیگر شدن دخترش نداشت.

هانیه غلامی دوران دبیرستان در رشته تجربه تحصیل کرد اما در سال پیش دانشگاهی تغییر رشته داده و کنکور انسانی داد و در رشته روانشناسی بالینی پذیرفته شد و در این رشته فارغ التحصیل شد.

 

این بازیگر سینما و تلویزیون علاوه بر بازیگری در زمینه طراحی لباس هم تبحر دارد و از دیگر نکات قابل ذکر درباره او تسلطش به زبان انگلیسی و علاقه به ورزش است که این علاقه از دوران کودکی او وجود داشت و باعث کسب مقام در رشته کاراته برای او شده بود.

 

هانیه غلامی و مادرش لادن سلیمانی 17 سال با هم اختلاف سنی دارند و رابطه ای بسیاری صمیمانه و دوستانه دارند و خانم بازیگر مادرش را بیرون از خانه به اسم صدا میکند چرا که پذیرش مادر و دختر بودن آنها برای مردم سخت است و با سوالات زیادی مواجه میشوند.

 

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها