{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسی که رابعه اسکویی با ظاهر جدیدش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

رابعه اسکویی در روزهای کرونایی فشِن شد+عکس

رابعه اسکویی (زاده ۱۳۴۵ در تهران) هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است.رابعه اسکویی دیپلمه است، از بچگی چاق بود و عاشق گوشت است.رابعه اسکویی مدت ها سیگار هم می کشید چند سال پیش به شبکه جم رفت و حالا برگشته و ایران است.

88A6625F-C60B-4AAB-883E-A309372B0A0B

مهاجرت به GEM

در 13 دی 1394 خبر مهاجرت او به شبکه جم تیتر یک رسانه های داخلی شد، او در آن شبکه یک سریال هم بازی کرد اما در نهایت مهر 1395 به علت روابط پشت پرده از این شبکه جدا شد

تجارت در ترکیه

او تمایلی به گفتن نوع تجارت خود در ترکیه نداشت تا اینکه انتشار چند عکس روشن کرد وی در یک شرکت بنام چبیتز در ترکیه فعالیت دارد.

بازگشت به ایران

رابعه اسکویی در چهارم بهمن ماه 1396 با پستی در صفحه اینستاگرام خود مبنی بر برگشتن به ایران، خبر بازگشتش را تایید کرد و گفت در تهران است.

چاقی از کودکی

من از بچگی چاق بوده ام. از آنجایی که فاصله سنی من با برادر کوچکترم تنها 10 ماه است برای اینکه دچار کمبود مواد غذایی نشوم بیشتر از حد معمول تغذیه شدم و سلولهای چربی در بدنم زیاد شد. البته پدر مرحومم درشت هیکل بودند اما در خانواده هیچکس چاق نیست. یکی از خاطرات دوران نوجوانی ام برمی گردد به کلاس سوم راهنمایی که وقتی وارد مدرسه شدم بچه های سال اولی به من گفتند: «سلام خانم معلم» یعنی از هم سن و سالان خودم درشت تر و تپل تر بودم.

 

ترک سیگار

قبل از اینکه تصمیم به لاغری بگیرم سیگار را کنار گذاشتم گاهی شبها 5 نخ سیگار داشتم و می خواستم فیلم ببینم و برای اینکه مبادا وسط فیلم بدون سیگار بمانم و دیگر گیرم نیاید اول می رفتم سیگار می خریدم تا خیالم راحت شود. الان هم نمی گویم سیگار را ترک کردم می گویم جایش را در مغزم عوض کرد

عاشق چایی

من عاشق انواع چای و قهوه هستم و در کل نوشیدنی های گرم را دوست دارم چای سبز یکی از نوشیدنی های مورد علاقه من است چای سبز خاصیت چربی سوزی دارد و خیلی از خانم ها برای داشتن رژیم موفق از آن استفاده می کنند.


 

 
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها