{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

خبر خوش برای طرفداران سریال ملکه گدایان، فصل دوم این فیلم از راه رسید.

سریال ملکه گدایان را حامد افضلی و امین محمودی نوشته‌اند افضلی پیش از سریال ملکه گدایان سه سریال و دو فیلم سریال را نویسندگی کرده بودتصویربرداری سریال ملکه گدایان از مرداد امسال شروع شد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه داشت.سریال ملکه گدایان  به بازیگری باران کوثری، و رویا نونهالی و فرزاد فرزین و... است. سکانس های جذاب سریال ملکه گدایان را در ادامه دنبال کنید.

 فصل دوم سریال ملکه گدایان

سریال ملکه گدایان

نویسندگان سریال «ملکه گدایان» از ساخت فصل دوم این مجموعه خبر دادند

 حامد افضلی و امین محمودی؛ نویسندگان مجموعه «ملکه گدایان» در گفتگو با سینما نوین اعلام کردند نگارش و‌ تولید فصل اول با ۱۹ قسمت به پایان رسیده است.

 آن‌ها در ادامه افزودند که در حال طراحی و نگارش قسمت های پایانی فصل دوم هستند و گروه فیلمبرداری ، همزمان این فصل را جلوی دوربین برده است و طبق پیش‌بینی ها تا اوایل تیر ماه به طول می انجامد.

فصل دوم «ملکه گدایان» در ۱۱ قسمت نگارش شده که بعد از وقفه ای کوتاه ، پس از پخش فصل اول به نمایش خانگی خواهد آمد.

سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده، نویسندگی حامد افضلی و امین محمودی و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی محصول سال ۱۳۹۹ در شبکه نمایش خانگی است.

سریال ملکه گدایان

سریال ملکه گدایان به نویسندگی حامد افضلی و امین محمودی است.  سریال ملکه گدایان به کارگردانی سهیلی زاده مدتی است شروع به پخش کرده است. سریال ملکه گدایان یک درام اجتماعی است. سریال ملکه گدایان  به بازیگری باران کوثری، و رویا نونهالی و فرزاد فرزین و... پخش شد. سکانس های جذاب سریال ملکه گدایان را در ادامه دنبال کنید.

حسین سهیلی زاده کارگردان با سابقه تلویزیون و سینما که ساخت اثر موفقی چون سریال مانکن را در کارنامه ی خود دارد این بار سراغ یک سوژه ی جدید در عرصه ی شبکه نمایش خانگی رفته و سکانس هایی از این سریال در شهر استانبول ترکیه فیلمبرداری شده است.

از تیزرهای منتشر شده ی این سریال به نظر می رسد که با یک درام اجتماعی روبرو هستیم. در خلاصه ی داستان این سریال آمده است: امروزِ تو، می تونه فردای من باشه ... هیچکس از سرنوشت خبر نداره.... حتی شما...

بازیگران سریال ملکه گدایان

سریال ملکه گدایان

باران کوثری در ملکه گدایان اولین بازی در سریال شبکه نمایش خانگی را تجربه می‌کند. فرزاد فرزین که تاکنون تجربه ی موفق بازی در سریال مانکن را داشته برای دومین بار با حسین سهیلی زاده در این پروژه همکاری می کند.

 رویا نونهالی، پانته آ بهرام، محمدرضا غفاری، آرمان درویش، رضا بهبودی، الهام کردا، سولماز غنی، یسنا میرطهماسب، بهشاد شریفیان، عرفان ناصری، شبنم قربانی، علی صلاحی، مریم سرمدی و نورا محقق از دیگر بازیگران سریال ملکه گدایان هستند.

خوانندگی روزبه بمانی برای سریال ملکه گدایان

در آستانه پخش قسمت نخست این سریال ترانه ی «علاج» با صدای روزبه بمانی به عنوان تیتراژ پایانی سریال منتشر شد. بنابراین باید دید فرزاد فرزین که در سریال مانکن هم بازیگر و هم خواننده ی این سریال بود در ملکه گدایان فقط بازیگر است یا اینکه همراه با روزبه بمانی در قسمت های آینده شاهد پخش ترانه های اختصاصی برای این سریال هستیم.

سریال ملکه گدایان

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها