{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کارگردان نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» با اعلام تغییر زمان اجرای نمایش خود گفت:‌ متاسفانه با یک قانون گنگ و مبهم روبرو هستیم که با عده‌ای مماشات می‌کند و برای عده‌ای دیگر شرایط تحمیلی پیش می آورد.

تعویق «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی»

احسان فلاحت‌پیشه که قرار بود نمایش خود را از پنجم مهرماه در سالن اصلی تئاتر شهر روی صحنه ببرد، در گفت وگویی با ایسنا با اشاره به تغییر زمان اجرا به نیمه زمستان بیان کرد:‌ مسئله اصلی درباره این جابجایی زمانی این است که قانون شفاف نیست و از یک طرف می‌شنویم کسانی بدون مجوز دو ماه جلوتر و بدون مجوز، بیلبورد تبلیغاتی نصب می‌کنند و به برخی دیگر شرایطی متفاوت تحمیل می‌شود.

او گفت: من هنوز روی کار خودم متمرکز هستم و دوستان هم می‌توانند روی تصمیمات خودشان متمرکز شوند؛ آن‌ها هستند که می‌توانند اجرایی را کنسل کنند یا به تعویق بیندازند در واقع هر کس وظیفه‌ای دارد و من هم براساس وظیفه‌ام با همراهی گروه نمایشی به تلاش خود ادامه می‌دهیم.

این کارگردان جوان با بیان اینکه قرار بوده از 5 مهرماه تا 18 آبان نمایش «ازدواج آقای می‌سی‌سی‌پی» را روی صحنه سالن اصلی تئاتر شهر ببرد، ادامه داد: در حال حاضر طبق توافق با مدیر تالار (سعید اسدی) از حدود 10 دی تا پیش از شروع جشنواره (22 بهمن) نمایش را اجرا می‌کنیم.

فلاحت‌پیشه گفت:‌خوشبختانه گروه نمایش با من همدلی کرد و برنامه‌هایشان را برای اجرا در زمستان هماهنگ کرده‌اند هرچند برخی از اعضای گروه به دلیل برنامه‌ای که دارند امکان همراهی را ندارند، اما با این حال زیستن در عرصه تئاتر یک مخاطره دائمی است و تنها چیزی که ضامن بقای کار می‌شود این است که همیشه آماده اتفاقات بد باشیم چون اگرچه بحث ماه محرم و صفر را در تعویق اجرای ما به عنوان یکی از دلایل مطرح می‌کنند اما قوانین غیرمترقبه‌ای هم پیش می‌آید که باید برای آن‌ها آماده بود.

به گزارش ایسنا، « می‌سی‌سی‌پی» دادستان کشور بی‌نام و نشانی‌ است که خواستار استقرار عدالت مطلق در جهان به صورت شریعت/قانون موسی است. او که مفتخر است در طول 30 سال دادستانی توانسته 350 حکم اعدام را به زور عملی کند، در آغاز نمایش به ملاقات آناستازیا بیوه‌ی صاحب کارخانه‌ی چغندر قند می‌رود. آناستازیا شوهر پیشین خود را کشته چون او با زن می‌سی‌سی‌پی رابطه‌ی عاشقانه داشته است.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها