{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مرد کروات در بدو ورود به ایران به کمک رضا چلنگر رو به خبرنگاران گفت: من دقیقاً می‌دانم پرسپولیس یعنی چه؟ یک ارتش ۳۰ میلیون نفری که ۳۰ میلیون هوادار را شامل می‌شود.

 برانکو: من به تیمی آمدم که ارتشی ۳۰ میلیونی دارد!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

پرسپولیس امروز به جایگاهی رسیده است که اگر سه سال و نیم پیش به کسی می‌گفتید این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد، شاید خیلی‌ها به این حرف می‌خندیدند اما...

امروز می‌خواهیم یادی کنیم از مردی که پرسپولیس موقعیت کنونی اش را مدیون اوست. صحبت از برانکو است، مردی که پس از ۹ سال دوری از ایران ساعت ۵ صبح روز چهارشنبه ۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۴ وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شد. برانکو ابتدا از زاگرب کرواسی به استانبول رفت و سپس از طریق فرودگاه این شهر راهی تهران شد. برانکو که بعد از پایان جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان به دلیل مشکلات مالیاتی دیگر نتوانسته بود به ایران بیاید، پس از عقد قرارداد با پرسپولیس مشکلش حل شد، اما شاید جالب باشد به مصاحبه صبح آن روز برانکو اشاره کنیم. مرد کروات به کمک رضا چلنگر رو به خبرنگاران گفت: «من دقیقاً می‌دانم پرسپولیس یعنی چه؟ یک ارتش ۳۰ میلیون نفری که ۳۰ میلیون هوادار را شامل می‌شود. کار سختی است، اما من به خودم اعتماد دارم و...»

آن روز صبح کمتر کسی فکرش را می‌کرد پرسپولیس بحران‌زده آن شرایط را پشت‌سر گذاشته و به چنین جایگاهی برسد. تیمی که به لطف درایت و دانش برانکو دو مرتبه متوالی قهرمان لیگ برتر شد و توانست امروز به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد. تصورش هم سخت است که یک تیم از دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی محروم شود، اما بتواند به فینال آسیا برسد، اما این اتفاق مهم افتاد. پرسپولیس و برانکو توانستند با موفقیت کامل از سخت‌ترین بحران سال‌های اخیر این تیم عبور کرده و به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسند. حرف‌های آن روز برانکو امروز تأمل‌برانگیز است. اینکه مرد کروات به درستی می‌دانسته کجا آمده است؟

او شناخت خوبی از پرسپولیس و هوادارانش داشت و توانست این تیم را به جایگاه کنونی اش برساند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون