{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رئیس سابق فدراسیون وزنه برداری گفت: مرادی باید با برگشت از عشق‌آباد جواب سهل‌انگاری اش را بدهد.

رضازاده: ماه پشت ابر نمی‌ماند
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

حسین رضازاده رئیس سابق فدراسیون وزنه برداری با تأسف، علی مرادی را مقصر جاماندن سه ملی‌پوش ایرانی از رقابت‌های جهانی ترکمنستان می‌داند. البته به نظر او بار اول نیست که مرادی گاف می‌دهد. او می‌گوید: «دوباره علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری با اهمال‌کاری اش موجب عدم شرکت ملی‌پوشان ایران در رقابت‌های جهانی شد. این البته اولین‌بار نیست. او سال ۲۰۱۵ با سهل‌انگاری اش، رقابت‌های جهانی را از سهراب مرادی گرفت و بعد هم تقصیر را گردن من که تازه رئیس فدراسیون شده بودم، انداخت.»

به گفته او سه سال پیش درست همین قضیه تکرار شد: «آن سال هم رئیس فدراسیون وزنه برداری باید مثل امسال، سه ماه پیش از شروع رقابت‌های جهانی تایلند، اسم سهراب مرادی را به فدراسیون جهانی برای زیرنظر گرفتن او برای تست دوپینگ اعلام می‌کرد که نکرد و بعد مرا متهم کرد که اسم سهراب را جزو وزنه‌برداران بازنشسته گذاشته‌ام و همین مسئله باعث شد مرادی از رقابت‌های جهانی جا بماند. حالا هم دوباره همان اتفاق تکرار شد و این بار برای سه وزنه‌بردار دیگر. تکرار این قصه نشان می‌دهد که ماه پشت ابر نمی‌ماند.»

رضازاده معتقد است مرادی باید پاسخگو باشد: «اهمال رئیس فدراسیون برای اعلام به‌موقع اسم همایون تیموری، علیرضا سلیمانی و محمد زارعی به فدراسیون جهانی اجازه نداده آن‌ها رقابت‌های جهانی را تجربه کنند، پس مرادی باید با برگشت از عشق‌آباد جواب این سهل‌انگاری اش را بدهد.»

رضازاده حالا در این خصوص صحبت درباره حضورش در انتخابات ریاست فدراسیون را زود می‌داند: «صحبت در این‌باره هنوز زود است. حضور من در این انتخابات بستگی به عوامل مختلفی امثل حمایت رؤسای هیئت‌های وزنه برداری استان‌ها دارد. در ماه‌های اخبر تعدادی از آن‌ها که قبلاً حامی علی مرادی بودند، خواستند کاندیدا شوم، اما هنوز جوابی به آن‌ها نداده‌ام.»

او درباره حمایت‌های مسئولان فدراسیون بین‌المللی و کنفدراسیون آسیا می‌گوید: «با سابقه ورزشی‌ام و ارتباطاتی که با مسئولان نهاد‌های مختلف ورزشی دارم، توانسته‌ام حمایت‌های آن‌ها را هم به‌دست آورم.»

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون