{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مهاجم جوان استقلال خوزستان یکی از پرخبرترین بازیکنان فوتبال ایران به شمار می‌رود.

دلفی شکار جدید پرسپولیس؟
بیشتر بخوانید

یونس دلفی شرایط معمولی دارد و در تیم ته جدولی استقلال خوزستان توپ می‌زند، اما با این حال، هر هفته اخباری مبنی بر لژیونر شدن او از طریق رسانه‌ها منتشر می‌شود که این اتفاق، واقعاً عجیب است. وقتی هدایت تیم بر عهده مربیان دیگر بود نیز، دلفی روی بورس قرار داشت و هر روز، سر از یک تیم درمی‌آورد؛ از آژاکس هلند گرفته تا پورتو، پورتموث انگلیس، آاک یونان، روبین کازان روسیه و... فقط نام بخشی از باشگاه‌هایی است که از نگاه اطرافیان باشگاه استقلال خوزستان، برای جذب دلفی صف کشیده‌اند، اما معلوم نیست چرا این بازیکن حاضر نمی‌شود هیچ یک از این پیشنهادات را بپذیرد و در همین عنفوان جوانی، لژیونر شده و راه پیشرفت را برای خود انتخاب کند. با این حال، دیروز از سوی یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس شنیدیم برای جذب دلفی، تلاش‌هایی صورت گرفته و اگر این بازیکن بخواهد با رقم معقولی از استقلال خوزستان جدا شود، باشگاه مذاکراتش را ادامه خواهد داد آن هم بدون اخباری که بوی بازارگرمی می‌دهد.

از سوی دیگر، برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان بعد از بازی با ماشین‌سازی به صراحت گفته بود از آنجا که در لیست بالای ۲۳ ساله‌ها جای خالی وجود ندارد، باید به دنبال جذب بازیکنان زیر ۲۳ سال برای تقویت تیم باشد. یکی از مهم‌ترین پست‌ها، خط حمله است که بازیکنان زیادی به غیر از علی علیپور، گادوین منشا و محمدامین اسدی به چشم نمی‌خورند. البته امید عالیشاه و سیامک نعمتی نیز می‌توانند در خط حمله بازی کنند ولی نکته اینجاست که لیست پرسپولیس بالانس نیست و این دو بازیکن هم باید در پست‌های دیگر به میدان بروند.

به هر حال طبق ادعای یکی از نزدیکان باشگاه، یونس دلفی یکی از مهم‌ترین گزینه‌های پرسپولیس به حساب می‌آید و شاید سرخ‌ها هم می‌خواهند با استفاده از بازیکنان جوان در خط حمله، از روی دست استقلالی‌ها که با جذب اللهیار صیادمنش، به شرایط خوبی رسیدند، کپی برداری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون