{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تیم فوتبال پرسپولیس هفته گذشته موفق شد ۳ امتیاز دیگر به داشته های خود اضافه کند و از دیدار معوقه هفته یازدهم مقابل ذوب آهن نیز با دست پر خارج شود.


حرص و جوش برانکو از دست دو بازیکن پرسپولیس!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

سرخپوشان ۱۳ دیدار خود را در لیگ هجدهم پشت سر گذاشته اند و صاحب ۲۷ امتیاز هستند. با این حال برانکو ایوانکوویچ از بعضی مسائل ناراضی است.

او در خصوص بحث داوری به صورت کامل در کنفرانس خبری پس از این دیدار صحبت کرد و اعتراض خود را به گوش اهالی فوتبال رساند، اما موضوع دیگری که برانکو را حرص می‌دهد، وضعیت عجیب خط حمله سرخپوشان است.

دو مهاجم این تیم به نام‌های گادوین منشا و علی علیپور در هر مسابقه فرصت‌های زیادی را از دست می‌دهند و این موضوعی است که برانکو را رنج می‌دهد. او پیش از بازی با ذوب آهن نیز در کنفرانس خود نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و اعلام کرد از دو مهاجم تیمش انتظارات بیشتری دارد و حالا زمان آن نیست که بتواند به بازیکنان جوان بیشتر از این‌ها بازی بدهد، اما از نمایشی که علیپور و منشا در دیدار مقابل ذوب آهن داشتند نیز ناراضی بود تا جایی که با اولین اشتباه و از دست رفتن فرصت تک به تک توسط علی علیپور، او را از زمین بیرون کشید تا فرصت بازی به بازیکن جوانی به نام محمد امین اسدی برسد.

حرص و جوش برانکو از دست دو بازیکن پرسپولیس!

از سوی دیگر سرخپوشان جای خالی برای جذب مهاجمان بیشتر در فصل نقل و انتقالات زمستانی ندارند و البته مهاجم نامداری نیز بیرون نمانده که برانکو بخواهد برای جذب آن تلاش کند. به هر حال عصبانیت برانکو از مهاجمان تیمش کاملا طبیعی است، زیرا آن‌ها فرصت‌های ساده گلزنی را نیز از دست می‌دهند، اما ممکن است این وضعیت برای علیپور و منشا در ادامه فصل مشکلات بیشتری به وجود بیاورد یا آن‌ها را نیمکت‌نشین کند.

جالب اینکه بعد از اتمام دیدار با ذوب آهن، علیپور و منشا جزو تنها بازیکنان پرسپولیس بودند که هیچ مصاحبه‌ای انجام ندادند و خیلی زود ورزشگاه را ترک کردند. معلوم است که به این دو نفر در این روزها، زیاد خوش نمی‌گذرد!

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون