{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تیم پرسپولیس تا روز جمعه آینده در نیم فصل اول لیگ بازی خواهد داشت و پس از آن دوره محرومیت را پشت سر می گذارد.


۲ ماه انتظار برای بازیکنان جدید پرسپولیس
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

تیم فوتبال پرسپولیس که مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر است، با محرومیت از ۲ پنجره نقل و انتقالاتی روز‌های سختی را سپری کرد و فشار زیادی در برخی مقاطع به بازیکنان این تیم وارد شد.

سرخ‌ها که می‌دانستند از نیم فصل دوم می‌توانند بازیکن جذب کنند، در تابستان با ۴ بازیکن توافق کردند که آن‌ها را در پنجره زمستانی به خدمت بگیرند. یکی از این بازیکنان سروش رفیعی بود که نیم فصل متفاوتی را هم از سه خرید دیگر پرسپولیس تجربه کرد.

رفیعی برای نیم فصل اول تیم فولاد را انتخاب کرد و در اهواز کار خود را استارت زد. اما یک مصدومیت کهنه و اقدامات او برای درمان، کشمکشی میان این بازیکن و باشگاه فولاد به وجود آورد. این مسئله به قدری ادامه دار شد که نهایتا به جدایی سروش از فولاد انجامید. بدین ترتیب او از چند هفته پیش به تهران سفر کرد تا در تمرینات تیم بعدی اش یعنی پرسپولیس حاضر شود.

سروش که در اوایل لیگ هجدهم از لحاظ آمادگی بدنی شرایط ایده آلی نداشت، این روز‌ها با انگیزه و شرایطی به مراتب بهتر از قبل مشغول تمرین است و منتظر پایان یافتن محرومیت پرسپولیس است.

پرسپولیس تا جمعه هفته آینده مشغول بازی‌های نیم فصل اول خواهد بود و پس از آن با پایان محرومیت می‌تواند با تیم کامل و اضافه شدن خریدهایش به کار ادامه دهد. البته این بازیکنان جدید یعنی شیری، شریفی، ترابی و رفیعی باز هم نزدیک به ۲ ماه باید صبر کنند تا تعطیلات لیگ تمام شود و سرانجام با پیراهن پرسپولیس در رقابت‌های لیگ به میدان بروند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون