{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دو تیم فوتبال سپاهان و پرسپولیس روز یکشنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مقابل هم قرار می گیرند تا دیدار معوقه از هفته دوازدهم را پشت سر بگذارند.


حساسیت های ویژه سپاهان – پرسپولیس برای یک بازیکن!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

سپاهانی‌ها برای کسب پیروزی مقابل پرسپولیس، حداقل روی کاغذ شانس بیشتری دارند، زیرا از یک سو میزبان هستند واز طرف دیگر از بازیکنان بیشتری نسبت به سرخپوشان پایتخت بهره می‌برند و از لحاظ مهره، هیچ کمبودی حس نمی‌کنند. آن‌ها تیمی پر ستاره دارند که بازیکنان شان در هر لحظه می‌توانند کار‌های بزرگی انجام بدهند.

در سمت دیگر، اما پرسپولیس ایستاده که با کمترین مهره و تعدادی بازیکن آسیب دیده، هنوز جزو مدعیان لیگ به شمار می‌رود و برای دیدار روز یکشنبه هم به دنبال کسب پیروزی است. این جمله را تک تک بازیکنان و اعضای کادرفنی نیز به زبان آورده اند که قرار نیست در اصفهان شکست بخورند. با این حساب بازی حساسی برای این هفته در تقویم اهالی فوتبال ثبت شده است.

این دیدار، اما برای یک نفر حساس‌تر خواهد بود؛ شجاع خلیل زاده که مدتی در سپاهان بازی کرد و در دو مقطع، پیراهن این تیم را پوشید. او قرار است یکشنبه در اصفهان، به مصاف تیم سابقش برود. برخی اعتقاد دارند به خاطر این بازی بوده که شجاع انگیزه پیدا کرد و آن قدر پیشرفت داشت که طی دو دیدار گذشته توانست با ۲ گل خود، ۶ امتیاز برای سرخ‌ها به ارمغان بیاورد. عده‌ای نیز می‌گویند او روز سختی در اصفهان خواهد داشت و باید منتظر هر اتفاقی بماند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون