{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مشاور عالی فدراسیون بین المللی زورخانه ای گفت: در این چهل سال افراد زیادی در مطرح کردن ورزش ایران زحمت کشیدند و تلاش کردند و نتایج ارزشمند آنها را دیدیم


توطئه در دربی ۴-۲؟ اطلاع ندارم!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 بهرام افشارزاده در حاشیه مراسم دستاورد‌های ورزش در چهل سال انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز روز بزرگی برای ورزش کشور بود، در این چهل سال افراد زیادی در مطرح کردن ورزش ایران زحمت کشیدند و تلاش کردند و نتایج ارزشمند آن‌ها را دیدیم. ما در بعد ورزش قهرمانی، همگانی، بانوان، دانشگاهی و نیرو‌های مسلح رشد خوبی داشتیم و زحمات زیادی کشیده شد، من به نوبه خودم دست همه را می‌بوسم.

وی در مورد اینکه گفته شده او سرپرست کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ خواهد بود، گفت: اصلا صحبتی با من نشده است، ۲۱ ماه دیگر تا المپیک زمان داریم و امیدوارم هر کسی که سکاندار این کار می‌شود، دنیا آن‌ها را بشناسد. چه من و چه دیگران امیدواریم مثمرثمر باشیم، به نظرم ما باید بتوانیم در المپیک ۲۰۲۰ نسبت به گذشته نتیجه بهتری بگیریم.

مدیرعامل سابق استقلال در مورد اینکه مظلومی گفته بود بعد از شکست ۴ بر ۲ در دربی افشارزاده از توطئه برکناری من اطلاع داشت، گفت: چه توطئه‌ای؟ در این مورد نباید صحبت کنیم، بیایید به ورزش کشور کمک کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون