{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سرمربی سپیدرود معتقد است شکست با نتیجه سنگین تلخ است اما این اتفاق برای همه مربی‌ها رخ داده است.

واکنش علی کریمی به شکست سنگین مقابل استقلال تهران

 علی کریمی سرمربی این تیم با اشاره به شکست 5 بر صفر تیمش در هفته پایانی نیم‌فصل مقابل استقلال اظهار داشت: این اولین باخت ما نبوده و آخرین شکست ما هم نخواهد بود. من در زمان بازیگری هم در سطح ملی و باشگاهی چنین شکست‌هایی را تجربه کردم، اما باخت با هر نتیجه‌ای تلخ است و باید از آن درس گرفت.

وی ادامه داد: مقصر این باخت کادرفنی است و حتماً ما به عنوان مسئول فنی تیم اشکالاتی در کارمان داشتیم که باید آنها را برطرف کنیم. در این میان فقط شرمنده هواداران‌مان شدیم که در هر شرایطی از تیم‌شان حمایت می‌کنند. آن‌ها همین هفته و در پایان بازی یک بار دیگر ثابت کردند که به معنای واقعی پشتیبان تیم‌شان هستند. ما هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم با کسب نتایج بهتر در نیم فصل دوم باعث خوشحالی شان شویم.

سرمربی سپیدرود با اشاره به واکنش برخی‌ افراد در فضای مجازی بعد از شکست مقابل استقلال تصریح کرد: همان‌طور که گفتم کادرفنی مقصر این باخت است، اما برای آن عده‌ای که شکست ما خیلی برای‌شان جالب بوده باید بگویم که من تازه در اول راه مربیگری هستم، ولی می‌دانم که بزرگترین مربیان دنیا با در اختیار داشتن بازیکنان بزرگ و امکانات کافی هم در دوران مربیگری‌شان چنین شکست‌هایی را متحمل شده‌اند. به هرحال آخر الزمان نشده و زندگی ادامه دارد و فقط باید از این شکست ها درس گرفت.

علی کریمی درباره جدایی و جذب بازیکنان جدید برای تیمش عنوان کرد: ما قبل از پایان نیم‌فصل فعالیت مان را برای جذب بازیکن آغاز کردیم تا بلافاصله با پایان بازی ها مذاکرات‌مان را با بازیکنان پیگیری کنیم. در نیم فصل اول به تعدادی از بازیکنان فرصت زیادی دادیم، اما متاسفانه نتواستند به لحاظ فنی انتظارات را برآورده کنند. طبیعی است همانطور که بازیکنان حق دارند تیم و مربی‌اش را انتخاب کنند، کادرفنی هم این حق را برای خودش قائل است. البته در جلساتی که همین هفته خواهیم داشت در این خصوص به جمع‌بندی می‌رسیم و برای بازیکنانی که از جمع ما جدا می شوند آرزوی موفقیت می‌کنیم.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها