{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رئیس آکادمی باشگاه استقلال از پیوستن فرهاد مجیدی به کادرفنی تیم اظهار خرسندی کرد و معتقد است او با تجربه‌اش می تواند به شفر کمک کند.


دعوای کی‌روش و برانکو برنده ندارد
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

محمد مؤمنی مهاجم اسبق تیم ملی و استقلال که در حال حاضر به عنوان رئیس آکادمی در باشگاه استقلال مشغول به کار است در خصوص شرایط تیم ملی و همچنین آبی‌پوشان با ما هم‌صحبت شد.

 ابتد از آمدن مجیدی به استقلال برایمان بگویید.

واقعاً اتفاق خوبی بود که رخ داد. مجیدی یک وزنه خوب روی نیمکت خواهد بود و نزد هواداران استقلال از محبوبیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. با آمدن مجیدی قطعاً توقعات هم از استقلال بالاتر می‌رود و من معتقدم او می‌تواند خیلی به شفر و بازیکنان استقلال کمک کند. اگرچه یک چیز را هم باید بگویم که اسم مجیدی در استقلال جواب نخواهد داد. فرهاد باید هرچه تجربه دارد به تیم انتقال دهد و دیگر حرف اصلی را دانش و تجربه خواهد زد.

چرا استقلال در فصل نقل و انتقالات موفق عمل نکرده است؟

خب باید پول باشد تا بتوان بازیکن خرید. دست خالی که نمی‌شود کاری کرد. می‌دانم هواداران نگران هستند، ولی مطمئن باشید مسئولان باشگاه در حال فراهم کردن پول هستند تا چند خرید موفق داشته باشند. هنوز دیر نشده و فرصت برای جبران وجود دارد.

 بازی های تیم ملی را چطور دیدید؟

تیم ملی واقعاً وارد دوران جدیدی شده است و طوری بازی می‌کند که حتی منتقدان هم نمی‌توانند ایراد بگیرند. ما هم در فاز دفاعی و هم در فاز حمله تیم برتر میدان بودیم و از لحاظ تاکتیکی هم توانایی‌های خود را به رخ فوتبال آسیا کشیدیم. تیم ملی تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان است که با هم به خوبی هماهنگ شده‌اند و به نوعی می‌شود گفت در تیم ملی یک انرژی سبز به وجود آمده که پتانسیل و قدرت بالایی در خودش نهفته دارد.

بالاخره چه زمانی دعوای کی‌روش - برانکو تمام می‌شود؟

راستش را بخواهید این یک موضوع منفی و ناراحت کننده است که نه برای برانکو خوب خواهد شد و نه برای کی‌روش و فقط فوتبال ما لطمه خواهد خورد و طرفداران پرسپولیس و تیم ملی را دچار تشویش خواهد کرد. جنگ برانکو - کی‌روش برنده ندارد و فقط بازنده خواهد داشت و خدا کند هر دوی این عزیزان در شرایط حساس کنونی قید مشاجره و بحث و جدل را بزنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون