{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مرتضی رضایی: کاپیتان سال‌های نه چندان دور پرسپولیس چند روز قبل پرده از رازی برداشت که می‌تواند فوتبال ایران را وارد چالش جدیدی کند.البته کاویانپور باید شهامتش را داشته باشد که دست یک سری از افراد پشت پرده را رو کند!

چرا کسی پی حرف کاویانپور را نمی‌گیرد؟
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

حامد کاویانپور یک حرفی را در برنامه تلویزیونی زد،سپس به نوعی تکذیبش کرد و توپ را در زمین دیگری بازی داد و ظاهرا دیگر همه چیز تمام! اما مگر می شود یک نفر از بازیکن سال های قبل پرسپولیس برای بازی در جام ملت های آسیا طلب ۴۰ میلیونی کرده باشد و ماجرا به همین راحتی پشت گوش بیفتد؟این طور مواقع وظیفه کمیته اخلاق و کمیته انضباطی یا هر کمیته مسئول دیگری چیست؟ چطور تا دری به تخته ای می خورد،بلافاصله انواع و اقسام حکم های انضباطی و جرایم نقدی ردیف می شوند،اما وقتی یک  فوتبالیست سابق ادعایی را مطرح می کند قابل پیگیری نیست؟

کاویانپور تکذیب کرده و گفته که منظور او اصلا برانکو ایوانکوویچ سرمربی فعلی تیم ملی که در آن سال ها هدایت تیم ملی ایران را برعهده داشت نبوده است.او پای خبرنگاران و دلالانی را به میان کشید که آن زمان نقش واسطه را بازی می کردند و از حامدی که تازه از بند مصدومیت رها شده بود درخواست ۴۰ میلیون پول نقد کرده بودند! حامد یا باید شهامتش را داشته باشد که اگر حرفی زده تا انتهایش برود(اگر می خواهد قدمی برای روشن شدن حقایق بردارد)یا اینکه اجازه بدهد تا دست های پشت پرده ای که همیشه در فوتبال ایران فعالیت داشته اند همچنان جولان بدهند و کک کسی هم نگزد! حامد یک حرفی زد و سپس تکذیبش کرد اما اصلا مشخص نیست که چرا شاخک های کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیز نشد و چرا کسی پی حرف های او را نگرفت؟

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون