{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یکی از پیشکسوتان سرشناس باشگاه پرسپولیس این روز‌ها تلاش خود را آغاز کرده تا هر طور شده، شانسی برای ورود به هیئت‌مدیره پیدا کند.


تماس‌های پیشکسوت پرسپولیس با چهره‌های سیاسی!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

یکی از پیشکسوتان پرسپولیس که سابقه کاپیتانی سرخپوشان را نیز در کارنامه اش دارد، سابقاً سرپرست تیم بوده و در یک دوره کوتاه مدت، عضوی از هیئت‌مدیره بود، اما حالا که مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش از انتخاب نفرات جدید کادر فنی خبر داده، به دنبال آن است که با ادامه دادن به تماس‌هایش با چهره‌های سیاسی، به عنوان یکی از اعضا انتخاب و انتصاب شود.

رایزنی‌های این چهره سرشناس از برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تا تعدادی از مسئولان وزارتخانه گسترده شده و می‌خواهد با تمام انرژی دنبال رسیدن به صندلی مدیریتی پرسپولیس برود.

گفتنی است هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس به خاطر قوانین جدید با تغییر و تحول اساسی مواجه شد و پس از علی‌اکبر طاهری که مجبور به استعفا بود، حمیدرضا گرشاسبی، محمدرضا حاجی‌بیگی و ابوالفضل روغنی نیز به خاطر قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در مناصب دولتی، استعفای خود را ارائه کردند و از پرسپولیس رفتند. تنها فرد باقی‌مانده، جعفر کاشانی است که احتمالاً در هیئت‌مدیره می‌ماند و یک پیشکسوت نیز به جمع هیئت‌مدیره اضافه خواهد شد. قرار است دو عضو دیگر به علاوه ایرج عرب به هیئت‌مدیره افزوده شوند تا تعداد افراد به عدد ۵ برسد. پیشکسوت مورد اشاره در این خبر نیز می‌کوشد عضو جدید باشد، هر چند به نظر نمی‌رسد مدیران تصمیم‌ساز در وزارت ورزش شانس زیادی برایش قائل باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون