{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دالیچ دوست دارد امارات قهرمان جام ملت‌های آسیا شود.

وقتی رفیق برانکو طرفدار امارات می‌شود
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی که رابطه دوستانه ای هم با برانکو ایوانکویچ،سرمربی تیم پرسپولیس دارد، در جدیدترین صحبت های خود از امارات در جام ملت ها حمایت کرده و گفته دوست دارد این تیم فاتح رقابت ها شود.

دالیچ در این خصوص گفت: سه سال را در امارات گذراندم و علاقه خوبی به همه علی الخصوص العین داشتم. احساس می‌کنم که امارات کشور دوم من است و العین هم منزل من. جنب و جوش مردم این کشور به علت حضور کرواسی در جام جهانی من را شگفت زده کرد و اصلا توقع نداشتم. می‌دانم این کارشان برای تشکر از من بوده است و حالا من باید پشت آن‌ها قرار بگیرم. به همین علت آرزو دارم امارات قهرمان آسیا بشود. 

او ادامه داد: آن‌ها باید بر روی نقشه‌ها و تاکتیکشان به خوبی تمرکز کرده تا به پیروزی دست پیدا کنند. باید بدون توجه به قبل و بعد به دنبال موفقیت در همان مسابقه باشند. معتقدم صعود از دور اول هدف همه باشد و باید این قضیه مورد توجه قرار گیرد. آرزوهای بزرگ با گام‌های کوچک متوالی تحقق می‌بخشد و این چیزی است که در روسیه برای کرواسی اتفاق افتاد. من به کشورم رفتم تا تیم ملی را به جام جهانی برسانم و این یک پیروزی بزرگ برای همه بود. در رویای هیچ کسی حتی صعود از دور اول جام جهانی وجود نداشت. ما به فینال رفتیم و پیروزی بزرگی برای فوتبال کرواسی رقم زدیم. چرا امارات از این راه استفاده نکند؟ 

 

دالیچ همچنین گفت: امارات اگر صدرنشین شود راه ساده‌ای پیش رو خواهد داشت. اطمینان و اعتماد به نفس به تیمشان باز می‌گردد و بازیکنان به دنبال آرزوهای بزرگ خواهند بود. نیاز است که اماراتی‌ها حالا به تایلند فکر کنند تا با کسب پیروزی ضامن صدرنشینی خود باشند. حضور در العین می‌تواند یک دلیل باشد اما اماراتی‌ها شوق و استعداد زیاد فوتبالی دارند. تمرینات شبیه کرواسی در اروپا و اروگوئه در آمریکای جنوبی است. قلب مردم اینجا بزرگ است و آرزوهای فوتبالی فراوانی دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون