{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سایت نود نوشت: در فاصله کم‌تر از 10 روز مانده به انتخاب برترین‌ آثار ورزشی سال از سوی انجمن جهانی ورزشی‌نویسان، در مراسمی در لوزان سوئیس، ایران هم با یکی از آثار برنامه 90 در جمع 10 کاندیدای نهایی دریافت جایزه قرار گرفت.

موفقیت جهانی برنامه90
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

در مرحله اول، هزار و 273  اثر از 119 کشور در 8 بخش شرکت کردند. ابتدا  10 اثر برتر غربال شدند. نماینده ایران اثری به نام «هوادار نابینای فوتبال» بود که توسط برنامه 90 تهیه و پخش شد. این ویدئوی جذاب با رای هیات ژوری در بین 10 کاندیدای نهایی هم قرار گرفت. سرانجام با رای 11 عضو ایپس، روز 2 ژانویه 3 اثر برتر هر بخش معرفی شدند. این کاندیداها به مراسم روز 21 ژانویه در هتل «رویج پلیس» در لوزان حضور خواهند داشت و آنجا برندگان نهایی معرفی می‌شوند.  

یک نمایش دیدنی 

 «هوادار نابینای فوتبال» که در برنامه نود به نمایش درآمد، درباره یک هوادار نابینای نساجی به نام محمد است. او  به کمک دوستش،عادل، به ورزشگاه تیم محبوبش می‌رفت و در واقع با چشم او، بازی‌ها را تماشا می‌کرد.  این مستند کوتاه توسط برنامه نود در زمان حضور نساجی در دسته اول تهیه شد. تیم برنامه ساز نود به همراه محمد و عادل در یکی از بازیهای خانگی نساجی( بازی با استقلال اهواز) حاضر شد و این گزارش را تهیه کرد.

این اثر کنار آثاری از مکزیک، انگلیس، سوئیس، استرالیا، چین، الجزایر و صربستان در بخش کاندیداهای نهایی قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون