{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مجری برنامه ۹۰، در هیچ کدام از برنامه های مخصوص جام ملت های آسیا تا امروز دیده نشده؛ نه در دو بازی نخست تیم ملی در مرحله گروهی نقش داشته و نه حتی در ویژه برنامه جام ملت ها رویت شده است.

آیا عادل فردوسی پور دوباره بر می گردد؟
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

عادل فردوسی پور این روزها به جای حضور در استدیو ویژه جام ملت های آسیا یا سفر به امارات برای گزارش بازی های تیم ملی به دانشگاه می رود، فوتبال بازی می کند یا به بم سفر می کند.

هیچ قاعده و قانونی وجود ندارد که همه برنامه های فوتبالی را به فردوسی پور بدهند؛ شاید بعد از این همه سال باید فرصت به دیگران هم می رسید که این بار یک چالش مهم با مدیر شبکه ۳، باعث شد تا فردوسی پور بیشتر استراحت کند و دیگران هم مجری و برنامه ساز اصلی شوند!

او در هیچ کدام از برنامه های مخصوص جام ملت های آسیا تا امروز دیده نشده؛ نه در دو بازی نخست تیم ملی در مرحله گروهی نقش داشته و نه حتی در ویژه برنامه جام ملت ها رویت شده است.

درس و دانشگاه و رسیدگی به امور شخصی اولویت اصلی این روزهای فردوسی پور است.

حالا به نظر شما برنامه های جام ملت های آسیا چطور است؟ شاگرد فردوسی پور که این روزها پیشرفتش در صدا و سیما محسوس است، چه عملکردی داشته؟

برای بررسی کارنامه مجری و برنامه ساز امروزی اما هنوز فرصت باقی است؛ عادل فردوسی پور هم از ابتدا یک برنامه ساز نبود؛ او کارش را با گزارشگری فوتبال شروع کرد...

برای پسر با استعداد تلویزیون (که پشتکار او همیشه قابل تحسین است) حتی یک فرصت کوتاه در کار گزارش فوتبال هم می تواند کورسویی از امید باشد.

هنوز گفته نشده که فردوسی پور در جام ملت های آسیا اصلا حضور نخواهد داشت. شاید یک حضور غیرمنتظره در گزارش یکی از بازی های ایران، فردوسی پور را دوباره به فوتبال برگرداند.

همه گزارشگرانی که در این زمینه زحمت می کشند، محترم و دوست داشتنی هستند؛ حتی آنهایی که به تعبیر بعضی ها با تعابیر و کلمات خاص روی اعصاب رژه می روند. ما از آنها هم خاطرات بدی نداریم.

با این همه گزارش های عادل فردوسی پور برای خیلی ها یک چیز دیگر است؛ او دیگر در جام ملت های آسیا، برنامه ساز نیست؛ این واقعیتی است که در همین مدت کوتاه بر همگان مسجل شده اما شاید بازی با عراق یک بازگشت ویژه برای فردوسی پور باشد.

از کجا معلوم که گزارش این بازی را به عادل ندهند؟ هنوز البته هیچ خبری نیست؛ اما اگر این اتفاق رخ بدهد هیجان دیداری که برای همه ما مهم است و از آن بوی انتقام مسابقه سخت و نفسگیر ۴ سال قبل به مشام می رسد، بی تردید چند برابر خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون