{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

تیم فوتبال سرخپوش پایتخت یک بازی سخت و دشوار برای شروع نیم فصل دوم در پیش دارد.

 ترکیب پرسپولیس مقابل پدیده مشهد
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

پرسپولیس امروز و از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی میزبان پدیده مشهد است. هر دو تیم ۳۱ امتیازی هستند و برای رسیدن به بهترین رتبه جدول یعنی صدر، با هم رقابت می‌کنند. تساوی روز گذشته سپاهان اصفهان برابر صنعت نفت آبادان، کار را برای صدرنشینی برنده بازی پرسپولیس و پدیده تسهیل کرده است.

پیش از شروع بازی بد نیست نگاهی به ترکیب احتمالی سرخپوشان پایتخت داشته باشیم. به احتمال فراوان برای بازی امروز، بوژیدار رادوشویچ درون دروازه می‌ایستد، زیرا برانکو دیروز نیز در کنفرانس خبری خود تصریح کرد قصد دارد به علیرضا بیرانوند استراحت بدهد.

اما در خط دفاع، زوج سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده به میدان خواهند رفت. سمت چپ به شایان مصلح و سمت راست به بازیکن تازه وارد سرخ‌ها یعنی مهدی شیری سپرده می‌شود. در پست هافبک دفاعی، کمال کامیابی نیاست که بعد از یک بازی محرومیت، به ترکیب برمی گردد. احمد نوراللهی، سروش رفیعی و سیامک نعمتی نیز دیگر هافبک‌های پرسپولیس خواهند بود.

قرار شده برای خط حمله نیز از زوج قدیمی و قدرتمند امید عالیشاه و علی علیپور استفاده شود. بازیکنانی مثل مهدی شریفی، محمدامین اسدی، سعید کریمی، ماریو بودیمیر و بشار رسن نیز شانس حضور در میدان و بازی مقابل پدیده به عنوان یار جایگزین را دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون