{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

شنیدیم ربیعی وزیر سابق کار و رغبتی کارمند عالی‌رتبه وزارت ورزش گزینه‌های نهایی وزیر برای عضویت در هیئت مدیره پرسپولیس هستند.


وزیر سابق کار، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس

شمارش معکوس برای معرفی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس رو به اتمام است و اگر اتفاق تازه‌ای رخ ندهد، همین روز‌ها وزارت ورزش اعضای این هیئت مدیره را معرفی می‌کند.

مطابق آخرین گمانه‌زنی‌ها، مدیرعاملی عرب در پرسپولیس قطعی است که با این حساب عرب یکی از ۵ عضو هیئت مدیره هم خواهد بود. دکتر بیژن ذوالفقارنسب جدی‌ترین گزینه از میان پیشکسوتان پرسپولیس برای عضویت در هیئت مدیره است. شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس که مدعی خرید سهام این باشگاه است و گفته می‌شود برای انتخاب اعضای هیئت مدیره طرف مشورت وزارت قرار گرفته، هم روی دکتر نظر مثبت دارد و به همین دلیل به نظر می‌رسد ذوالفقارنسب قطعاً در هیئت مدیره خواهد بود.

نفر بعدی یکی از چهره‌های فوتبالی است که سابقه مدیریت در پرسپولیس را دارد. ابتدا بحث انصاری‌فرد مطرح بود، اما حالا گفته می‌شود از میان داریوش مصطفوی و جعفر کاشانی یک نفر در این چیدمان جدید قرار می‌گیرد.

تا اینجای کار، هیئت مدیره احتمالی پرسپولیس شبیه هیئت مدیره استقلال است؛ در چیدمان آبی، منزوی نماینده مدیران سابق استقلال است، ماجدی نماینده پیشکسوتان و فتحی هم مدیرعامل... این طرف هم عرب مدیرعامل است، دکتر نماینده پیشکسوتان و مصطفوی یا کاشانی هم نماینده چهره‌هایی که سابقه مدیریت در مجموعه سرخ دارند.

اما دو عضو دیگر هیئت مدیره پرسپولیس چه کسانی هستند؟ شنیدیم ربیعی وزیر سابق کار و رغبتی کارمند عالی‌رتبه وزارت ورزش گزینه‌های نهایی وزیر برای عضویت در هیئت مدیره سرخ هستند. سلطانی‌فر وسواس خاصی روی انتخاب هیئت مدیره پرسپولیس دارد و گویا انتخاب نهایی همین دو عضو که هم توان اقتصادی داشته باشند و هم مورد وثوق وزارت باشند، زمان‌بر شد. البته هنوز وزارت ورزش به صورت رسمی این چیدمان را تأیید یا تکذیب نکرده است.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها