{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سرمربی پرسپولیس گفت: فعلاً در جام حذفی گزینه قهرمانی نیستیم.


برانکو: فعلا گزینه قهرمانی در جام حذفی نیستیم

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پدیده شهر خودرو اظهار کرد: برنامه‌ها فشرده است و الان باید در جام حذفی بازی کنیم. بعد از مدت زیادی فعلاً گزینه قهرمانی نیستیم. نه به خاطر این که نمی‌خواهیم ببریم زیرا این جام حذفی است.

او ادامه داد: جام حذفی پر از مسائل غیر قابل پیش‌بینی است و ممکن است که هر اتفاقی در آن بیفتد. نمونه‌اش داماش گیلان است که به فینال این رقابت‌ها صعود کرده است. ما به دنبال این هستیم تا به فینال صعود کنیم. تا فینال راه سختی خواهیم داشت. پدیده را اگر ببریم با سپاهان بازی دارم. هدف ما قهرمانی جام حذفی هستیم.

برانکو در ادامه اظهار کرد: ما به دنبال هیچ مصلحت‌اندیشی نیستیم. به جز حسین ماهینی و محمد انصاری بقیه بازیکنان سالم و سرحال هستند. مشکلی کوچکی با ربیع خواه و رادوشووچ داریم که آن هم در آینده حل خواهد شد.

او درباره شرایط مهدی ترابی برای بازی کردن در رقابت‌های جام حذفی گفت: هیچ کس به من اطلاع نداده که او نمی‌تواند بازی کند.

سرمربی پرسپولیس درباره هماهنگ نبودن بازیکنان جدید تیم گفت: واقعیت این است که بازیکنان جدید زیادی داریم و طبیعی است که یک شب نمی‌توان هیچ مشکلی را حل کرد. برخی مربی‌ها معتقدند که هشت ماه لازم است تا یک بازیکن با تیم هماهنگ شود. می‌دانیم که همه دوست دارند در عرض ۱۰ دقیقه این اتفاق بیفتد اما آن‌ها روز به روز بهتر می‌شوند. من نمی‌دانم با چه دلیلی به این نتیجه رسیده‌اند. ما سپیدرود را بدون ملی پوش بردیم. پدیده را هم خیلی قاطعانه بردیم و به فولاد در اهواز باختیم اما نباید می‌باختیم و در آخر استقلال خوزستان را مطمئن بردیم. شاید انتظار دارند که همه بازی‌ها را با اختلاف چهار پنج گل ببریم. همین استقلال خوزستان که عملاً در جدول سقوط می‌کند، خیلی خوب و محکم جلوی ما ظاهر شد.

وی افزود: البته ما چهار بازیکن جدید داریم که باید با تیم هماهنگ شوند.

او درباره فشار بازی‌های پیش رو گفت: این مساله به ضرر ماست. به هر حال برنامه آن طور که تعیین شده انجام شده است. ما لطمه‌ای به برنامه نزدیم حتی موقعی که فینال آسیا را برگزار کردیم. نمی‌دانم اگر قهرمان می‌شدیم به جام باشگاه‌های جهان می‌رفتیم چه اتفاقی می‌افتاد اما نمی‌خواهم گله کنم. چون هر کاری می‌کنیم می‌گویند که به ما لطف می‌کنند. ما تنها تیمی هستیم که جام حذفی و بازی با پیکان در لیگ‌برتر را بدون ملی‌پوشان بازی کردیم. مشکلی زیادی خواهیم داشت اما بازیکن و کادر خوبی داریم و از هیچ چیزی هراس نخواهیم داشت.

برانکو درباره انتخاب شدن محسن خلیلی به عنوان مدیر جدید تیم گفت: این مساله به سیاست‌گذاری باشگاه مربوط می‌شود. محسن خلیلی را تا حدی می‌شناسم و درباره ایشان حرف‌های خوبی شنیدم. شخصاً سه بار با او رودررو شدم. قطعاً مدیران پرسپولیس آنالیز خوبی را انجام دادند چون این پست از باشگاه کار پر مسؤولیت و مهمی است. باید ارتباط خوبی بین سرپرست، کادر فنی، رسانه‌ها بازیکنان انجام شود. من امیدوارم قدم رو به جلویی باشد و در راستای پیشرفت باشگاه باشد.

او افزود: وضعیت مالی مثل همه جای دیگر خوب نیست و بیشتر از این نمی‌توانم چیزی بگویم.

برانکو درباره اظهارات رادوشوویچ در مورد مسائل مالی و مسکن بین ایرج عرب و بودیمر که باعث شده ایرج عرب او را تنبیه کند گفت: این سوال را باید از آقای عرب بپرسید.

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها