{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به جایز نبودن انتخاب سرمربی تیم ملی در مقطع کنونی، در مورد تیم استقلال اظهار داشت: اصلا بازی های این تیم را نمی بینم که بخواهم راجع به آنها اظهار نظر کنم.

فوتبالیستی که بازی های استقلال را نمی بیند
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

«حسن روشن» پیشکسوت باشگاه استقلال در حاشیه نشست صمیمی پیشکسوتان ورزشی در کمیته ملی المپیک در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: باید بیشتر روی ساختار فوتبال ایران کار کنیم تا در آینده نماینده های خوبی در آسیا داشته باشیم. 
وی در مورد جایگزین «کارلوس کی روش» در تیم ملی فوتبال ایران افزود: هنگامی که کی روش را به تیم ملی آوردند به گمان خودشان فردی مانند رایکوف را استخدام کرده اند تا بیاید و فوتبال ایران را بسازد؛ رایکوف در آن مقطع فوتبال ایران را ساخت و ادامه کار به عهده ایرانی ها واگذار شد.
پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: در مقطع کنونی انتخاب سرمربی جایز نیست؛ بهتر است اجازه دهیم لیگ های اروپایی تمام شود و پس از اتمام کار مربیان خوب بهترین گزینه را برای فوتبال ایران انتخاب کنیم چرا که تمام سرمربیان خوب در حال حاضر تیمی را در اختیار دارند.
روشن در پاسخ به پرسشی در خصوص استقلال تاکید کرد: اصلا از استقلال خبر ندارم و بازی های این تیم را نگاه نمی کنم؛ تمام مدیرعامل ها و هیات مدیره ها خوب می آیند اما نمی دانم چه اتفاقی می افتد که آدم های خوب هم آنجا خراب می شوند؛ دلال ها بیشتر روی استقلال و پرسپولیس حاکم هستند و مدیرعامل اختیاری ندارد.
وی در مورد شرایط باشگاه های دولتی تصریح کرد: 40 سال در امارات بودم؛ تمام تیم ها دولتی هستند اما برای کمک به ورزش، دوستانشان را جمع و بهترین ها را انتخاب می کنند و در این مسیر از دولت هم کمک می گیرند. 
روشن در مورد باشگاه های ایران خاطرنشان کرد: در ایران هیچ نمونه ای وجود ندارد که یک باشگاه با اندکی هزینه برای خود پشتوانه سازی کند چرا که دارایی یک باشگاه فقط محدود به افرادی که در ورزشگاه ها بازی می کنند، نیست؛ متاسفانه باشگاه های ما برای آینده خود پس انداز نمی کنند.
وی در پایان افزود: در فوتبال ما پول وجود دارد و تبلیغات هم پول ساز و درآمد زا است بنابراین وضع فوتبالیست ها به اقتصاد ربطی ندارد و مشکل ما به طور تمام و کمال به عدم مدیریت صحیح باشگاه ها باز می گردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون