{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پست دروازه یکی از حساس ترین پست ها در فوتبال است و همواره مربیان تیم های مختلف دغدغه انتخاب بهترین گزینه برای حراست از قفس توری شان را دارند.

گلر جنجالی: اگر بیرانوند برود حاضرم پرسپولیسی شوم!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

  پست دروازه یکی از حساس ترین پست ها در فوتبال است و همواره مربیان تیم های مختلف دغدغه انتخاب بهترین گزینه برای حراست از قفس توری شان را دارند. گاهی یک تیم همزمان دو دروازه بان خوب و سطح اول دارد که هر دو هم داعیه پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورشان را دارند و حضور همزمان شان در یک تیم باعث می شود شانس دیگری برای ملی پوش شدن کم شود.

حتی اگر بحث ملی مطرح نباشد حضور همزمان دو گلر هم سطح و خوب سبب از بین رفتن فرصت خودنمایی دیگری می شود و گاهی دیده شده کار به دشمنی و کدورت و حتی زد و خورد هم کشیده شده است آن هم سر تصاحب پیراهن شماره یک و فرار از نیمکت نشینی. بارها در تیم های صاحب نام کشورمان شاهد این نوع از چینش نامتناسب بوده ایم که خیلی از اوقات هم دردسرساز شده است.

اخیرا هم در چند تیم چنین ماجرایی وجود داشته و دارد و باعث مطرح شدن شایعاتی شده است از جمله اینکه شنیده می شود یک گلر از طریق واسطه به پرسپولیسی ها گفته اگر فصل بعد علیرضا بیرانوند لژیونر شد حاضرم پرسپولیسی شوم! اگر این خبر درست باشد با توجه به سابقه دروازه بان مورد نظر و رکوردها و آمارهای جالب او در تیم فعلی اش در صورت تحقق این موضوع، شاهد یک انتقال جنجالی خواهیم بود جنجالی شاید در حد انتقال مهدی هاشمی نسب از پرسپولیس به استقلال!

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون